Кадиров обећао НАТО-у нападе тескобе, гнева и очаја
1 min read
фото: Пресс-служба главы Чеченской Республики
„Без обзира на све напоре НАТО алијансе да изолује Русију од спољашњег света, наша земља као што је била тако и остаје отворена за све који хоће са њом да буду пријатељи и имају поуздане узајамно-корисне односе. У својим антируским плановима сви наши непријатељи нису предвидели једно: Русија је водећа војна држава у свету, што значи да уколико Запад доведе ситуацију до крајње тачке, услове ћемо диктирати ми“, написао је Кадиров на свом Телеграм каналу.
Он је истакао да је Русија увек била занимљива државама „које не подилазе САД и њиховим помагачима“.
„Управо су такви разумни и поштени међусобни односи кључ јаког потенцијала целог здраворазумског човечанства, а не никако у мегаломанији и мангупском понашању НАТО алијансе, која је умислила да је доминантна у свету. Нека се упињу и даље. Тим ће их више на крају мучити напади тескобе, гнева и очаја“, закључио је он.
Претходно је Кадиров изјавио да западни политичари треба да одустану од стратегије распада Русије и да размисле како да изграде сарадњу са њом.

Прочитајте ЈОШ:
Путин: Сви који мисле да се Русија може поништити – нису научили лекције из историје

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Baš će tebe NATO pitati da im diktiraš uslove kao što diktiraš svojem haremu u Čečeniji?????
Baš ih zabole za diktaturu haremski evnuha.
Oni kad reše nešto da urade uradiće to kao i što bi uradili bez saglasnosti svojeg harema a tek tuđeg????