ИН4С

ИН4С портал

Хаос у Мадриду: Навијачи хтјели да бију Бејла (ВИДЕО)

Реал Мадрид, дефинитивно, има најгоре навијаче на свијету. Ако то некоме није било јасно након салви звиждука Кристијану Роналду, који има више голова него мечева у дресу Реала, дилеме су дефинитивно отклоњене након пораза од Барселоне.

бејли

Шачица „навијача” је на излазу из тренинг кампа Валдебебас дочекала играче, који су се тек вратили из Каталоније.

Најгоре је прошао човјек који је послије Серхија Рамоса најзаслужнији за освајање 10. титуле у Лиги шампиона, Гарет Бејл.

Када је Велшанин прошао кроз капију својим „бентлијем”, један дивљак му је упутио неколико ружних ријечи, а онда и покушао да га удари.

Бивши играч Саутемптона и Тотенхема, који је истина одиграо очајно на „Ноу кампу”, додао је гас, а „навијач” је ногом ударио у ауто.

Сличан дочек је приредио и Хесеу Родригесу, који није ни играо против Барселоне, али се судржао да не изађе из аута и разрачуна се са хулиганима. Ситуацију је смиривао Рамос, који је збуњено упитао расрђене присталице „краљевског клуба”:

„Шта је с вама, људи? Зар се тако поступа према њима”?

Критикама на рачун Бејла се придружио и „Ас”, који му није дао ни оцјену за издање у 230. „ ел класику”.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Хаос у Мадриду: Навијачи хтјели да бију Бејла (ВИДЕО)

  1. Првенство Југославије у фудбалу 1985/86.

    poništi poslednje kolo sezone 1985/86. i naredi ponovno odigravanje svih devet utakmica
    Oduzme šest bodova svakom od 12 timova (Partizan, Crvena zvezda, Velež, Rijeka, Dinamo Zagreb, Budućnost, Željezničar, Sutjeska, Čelik, Sarajevo, Vojvodina i OFK Beograd) osumnjičenih za nameštanje utakmica, što je značilo da će sledeću sezonu 1986/87. početi sa minusom od šest bodova.

    https://www.youtube.com/watch?v=TfRdVzLJTjc&t=643

    od naas svi uce.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *