Vuković: Kazne i zabrane za one koji slave ujedinjenje sa Srbijom
1 min read
Miodrag Vuković
Poslanik DPS-a Miodrag Vuković rekao je da očekuje da Skupština Crne Gore odgovarajućim aktom reaguje povodom organizovanja proslava Podgoričke skupštine i okupljanja povodom ujedinjenja sa Srbijom.
–Biću jedan od prvih potpisnika ukoliko dođemo u priliku da se zakonom uređuje dio ovih pitanja, rekao je Vuković, koji je predsjednik Ustavnog odbora Skupštine Crne Gore.
Na pitanje Radija „Antena M“ šta će država uraditi kako se u narednom periodu „ne bi ponovili skupovi poput proslave u Budvi, te da li je potreban zakon koji će zabranjivati takva okupljanja“, on je kazao da je vrijeme da se Skupština Crne Gore pozabavi tom problematikom.
–Očekujem to, a ovi skupovi bi trebalo da budu povod, naveo je Vuković.
Da li si svestan koliki si IZROD I NIŠTAVILO!
OVAJ SATANISTA OSTAVLJA ZA SOBOM DVA BUDUCA ZLA I JEDAN MASONSKI KIP UCITELJA MU MASONA I UBICU BROZA!OSTAVLJA CURKU SA SEMSIROM IZ LINGVISTICKIH DUBINA PIVE I SLINAVOG MRACNJAKA BELGIJSKOG NATISTU !MNOGO JE OVAJ NAKAZNI TIP „ZADUZIO „CRNU GORU I SAMO GLOGOV KOLAC MOZE SMIRITI OVOG SATANISTU !
Kako bi bilo da ovi smradovi koji „spašavaju državu“, ali ne ovu današnju,
koju ojadiše i popljačkaše,
toliko da ništa neće potomcima ostati.
Već se upinju da spašavaju onu od prije 100 godina.
A KUD CE VECA KAZNA OD TEBE BAGRO JEDNA!
BOGA IMA, A ON NIJE MACKA DA ZA NOC OCI VADI, ON TO ZNADI NA TENANE RADI!!!
Moračanko sestro, odbaci od sebe tu zarazu u srpskom tijelu, to ustaško pismo, i pljuni tri put i odreci ga se, pa se prekrsti svetosavski i ćirilicu u pero nalijevaj, samo nju ubuduće!
Koliko puta treba da se pravdam nakim „anonimusima“ da sam i krstena i pravoslavka u srcu i dusi! Ali da TASTATURA moga telefona nema mogicnosti cirilicnog pisanja i sta sad? Treba li zbog toga da prestanem pisati i komentarisati! Cim nabavim novi telefon, moja „CIRILICA“ce se i cuti a Bogami i vidjeti! Inace u svakodnevnom zivotu pisem iskljucivo CIRILICOM!!! I PRESTANI VISE DA ME PROZIVAS AKO SI COVJEK!
Džukac nad džukcima. Sramota me ponekad što je ovo govno iz Pive
Kad se sa državom poistovjete lopovi, ubice i masoni koji je doživljavaju kao svoj posjed onda za obične ljude tu ostane malo ili skoro ništa. Još kad je pride iznajme evro-atlanskim razbojnicima onda se svaki treći dan ubije po jedan građanin ili svakih nedjelju dana njih pet napusti Crnu Goru. Plus zabrinjavajući porast mortaliteta.
A onda ljudske splačine poput Miška Vukovića kidišu na preostale da im zabrane slobodu okupljanja, slobodu govora, slobodu nacionalnog i vjerskog opredjeljivanja, slobodu isticanja nacionalnih simbola i obilježavanja značajnih istorijskih datuma.
Miško, omrkana glavo, zar ne znaš da su u našoj Crnoj Gori zakonom obuhvaćeni i borci oslobodilačkih ratova 1912-1918. koje vi nazivate okupatorima. Bravi neznaveni, Nato izmećari, oceubice, kome vi da branite da slavimo njih i njihovo djelo!? Vi da branite Crnu Goru od nas čiji su je preci branili i stvorili? Marš gubo ljudska, izmetu Moše Pijade, zloćudni duhovni tumore! Crna Gora je bila i opet će biti slobodarska gadlukska bolesna lopužo!
Doktor pravnih nauka !!!!!Blago Montenegru sto ima ovakvog naucnika.
… Samo čovjek izvan svake sanokintrole može ovako nesto da izgovori!
Fašisti, oni su bolesni ljudi!
I ovo …….
… Samo čovjek izvan svake sanokintrole može ovako nesto da izgovori!
Fašisti, oni su bolesni ljudi!
I ovo go…..
Miško – potonji Titov pionir.
Satanista.
Davo već – prekriženi.
Vukovicu, jesi dobio svetlost velikoga arhitekte svemira u masonskom mrtvackom sanduku?
Ti si se Vukovicu zakleo svojoj masonskoj lozi na vjernost i time postao sledbenik satanin.
Ti si mason a svaki mason je agent britanske obavestajne sluzbe i svetskog jevrejstva.
Svaki mason je protivnik Crkve Hristove i svaki mason je satanista.
Crkva pravoslavna tretira masoneriju kao crnomagijastvo i na masoneriju je bacila proklestvo.
Dakle, ti si Vukovicu, sluga satanin, nalazis se pod Bozijim proklestvom i sluga si britanske i jevrejske politike.
U normalnim drzavama jedan mason ne bi smio obavljati nikakve javne funkcije.
Sta ces ti u politici, Vukovicu? Ko te postavio da budes to sto jesi?
I odakle tebi pravo da se mijesas u narodne poslove?
Idi podvizavaj se po svojim mrtvackim sanducima, sa sestarom i keceljicom, koji ti stave na svakoj okultnoj sluzbi, kojoj prisustvujes.
Do kojeg stepena satanizma si dogurao u lozi, Vukovicu?
Sta ti sapuce veliki arhitekt svemira?
Fašista !
Opet ova kvrgava spodoba poziva na zlo!
Ovoga je Bog kaznijo.
Sve si bio Vukoviću u tom tvom malom …….. životu. Nastavi da puziš……..E morte montenegro! Sempre
Munjevitom brzinom se preporucuje, da ne okasni, da mu neko mjesto ne preotme.
Sve liziguz do liziguza, u red cekaju i bore se za mjesto.
Ne cudite se ’41, ni ’48. Od toga se dobro zivjelo i zivi.
Dje se ne izvuku pouke i ne obiljeze gadovi stvari se ponavljaju. Nazalost.
Šta drugo očekivati od sluge i ulizice.
Posipa se redovno gov..ma. Sa ovakvim, kao što su Vuković, Marković, Đukanović Crna Gora ostaje jedina policijsko, partijska zemlja. Ne možemo u Evropu s njima. Moramo ih maći, da naš ne brukaju.