Vukadinović: Vučićev poziv na saučesništvo u izdaji (VIDEO)

Postoje trenuci kada je u pitanju sam opstanak nacije, države i naroda – tako je, na primer, bilo 1914., 1941., pa i 1999. kada je zaista neophodno zaboraviti na političke razmirice i podržati čak i one sa kojima se duboko ne slažete.
Ali mora da se zna za šta je to podrška i protiv čega. U protivnom, poziv na nacionalno jedinstvo, poput ovog aktuelnog, Vučićevog, nije ništa drugo do poziv na saučesništvo u udruženom kapitulantskom i izdajničkom poduhvatu.
„Još su sveža sećanja na njihov radikalizam – pa i onda kada su već postali naprednjaci. Kako su samo patriotski grmeli protiv „Borkovih“ pregovora sa Editom Tahiri i beskompromisno se borili protiv prodaje „Telekoma“, čak pretili da će se opasati eksplozivom da spreče taj ekonomski zločin“, rekao je Đorđe Vukadinović, analitičar i glavni urednik časopisa NSPM u emisiji Živorada Jankovića „Bodlje i žaoke“.