Vučurović: Zajednička država razbijena krađom, vjerujemo u jedinstvo srpskog naroda
1 min read
Jovan Jole Vučurović
Referendum 2006. bila je teška krađa i nešto što se stvara na takvim „tekovinama“ ne može donijeti uspjeh i prosperitet građanima, ocijenio je danas Jovan Jole Vučurović, poslanik DF-a i član predsjedništva NSD-a.
Razbijanje zajedničke države na pokradenom referendumu značilo je početak stvaranja privatne mafijaške države Mila Đukanovića u kojoj su on i njegova familija, kumovi i prijatelji prisvojili i u džep stavili sve što su mogli.
A sve sa rukom na srcu, uz himnu na tekst Sekule Drljevića. Trinaest godina nakon referenduma imamo diktaturu, poslednju u Evropi, koja je na prevaran način, bez podrške građana ušla u NATO, u kojoj se vrši teror nad opozicijom i njenim liderima, kradu izbori, a ulice su pretvorene u poprište rata i likvidacija između mafijaških klanova, istakao je Vučurović i dodao:
Dakle, koliko je CG „napredovala“ na polju demokratije, upravo najbolje govori činjenica da se u njoj, 2019. godine lideri opozicije, u namještenom sudskom procesu, bez ijednog dokaza, osuđuju na pet godina zatvora. Ovo, dakle i nije 2019. već 1948. godina. Vlast je ista, iste su metode, a isti su i poslušnici i prirepci vlasti u pravosuđu.
U konačnom, u ovih 13 godina režim je učinio sve da od Crne Gore stvori ono što ona nikad nije bila, da pljune na naše pretke, tradiciju, i vrijednosti po kojima je bila poznata, a da promoviše izdaju, prodaju i služenje interesima stranim centrima moći. Zbog takve politike režima Crna Gora je danas na ivici etničkih sukoba, naglasio je poslanik DF-a.
Jer, kako bi se izbrisali tragovi naše istorije i tradicije, kako bi se Crnoj Gori zadao konačni udarac, vlast vrši diskriminaciju i nasilnu asimilaciju srpskog naroda, progoni srpski jezik, SPC koja je stvorila Crnu Goru.
Ali, sve je uzalud, pored svih pritisaka nijesu uspjeli da slome srpski narod, niti one Crnogorce koji se ne odriču svoje tradicije. Vjerujemo u jedinstvo srpskog naroda na ovom prostoru, ponosan što sam 21. maja 2006. zaokružio NE, poručio je Vučurović.
Zovjele srpske zemlje,Crna Gora,Rep Srpska i majka Srbija,zajedno i vjecno! Bog te cuvao Vucurovicu sokole
Tebi ostaje da zivis u zemlji koju mrziš. Jadan je tvoj zivot. Jadno je tvoje buđenje svako jutro. Žalim te. Žalim sve vas koji mrzite zemlju đe vas je majka rodila. Tužno je da nijeste svjesni koliko ste jadni. Odseli se. Što ćeš ovdje?? Idi gore i uživaj. Živiš ovđe i klapiš protiv zemlje u kojoj živiš.
Jadne su tvoje lagarije, anonimuse!
Najviše mrze Crnu Goru oni koji su je opelješili i podveli pod vlast zločinačkog NATO i međunarodnih kriminalnih bandi i ubica slobodnih naroda i država, predvođenih Amerikom.
E, moja avetinjo, prvi put u istoriji, ako se zanemare dva svjetska rata, Crna Gora i Crnogorci nijesu slobodni!
Neka bude borba neprestana!
Do Slobode!
Ne mlati sendvicarko
Žuvjela Boka u sastavu Republike Srpske!
Milo Djukanovic iz dobrih razloga zabranio drzavljanima crne Gore,koji imaju prebivaliste u Srbiju,da glasaju na referendumu,jel tacno znao,da onda nece biti uspeha. I zato naravno da je referendum falsifikovan,kako bi Milo vrsljao po drzavi.zato dignite te se na noge, i slomite tu diktaturu za sva vremenea. A Siptar Milo iza resetaka dozivotno.
Vučuroviću puna podrška.
Kriminalci i narkodileri su im dali ,,državu“, većinski pravoslavni narod je bio za zajedničku državu. I oni to znaju i zato se trude da unište tradiciju, crkvu, jezik
NE je jedini odgovor.
Bravo! Svaka čast Jovane.
Kradjom da uveliko. Ali hoce li iko ikada reci kako se Bulatovic odnosio prema tom referendumu na kraju glasanja ?
Da li je bio pod smrtnom pretnjom ili ne ?
Bilo bi posteno da Srbi saznaju o tome sve do zadnjeg detalja.
Vi ste nekakvi posebni srbi izmislili vas Risto Momir i vojvoda 1991g. vas nije bilo niđe u C. G. u vrijeme najvećeg vaseg ludila kad je koljac sa Dedinna krenuo da pravi Serbiju od Zagreba preko Osijema i Vukovara pa se u krug Skoplje Bar Dubrovnik ( jer on nikad nije bio Hrvacki) ojha ojha Od Garašanina preko Šešelja do Mandića e junaka kukala im majka …. Zamislite da žive CRNOGORCI od H. Novog do Rožaja a ne do Biograda pa da nam se posrbice kuplju u Biograd na vodi– ZAMISLITE LJUDI