Вучуровић: Издаци за НАТО довешће државу до колапса
1 min read
Јован Вучуровић, портпарол Нове српске демократије, оцијенио је да би НАТО издаци које би Црна Гора плаћала као потенцијална чланица алијансе довели до државу до колапса.
НАТО лобисти „појели“ милионе еура
Вучуровић је у ауторском тексту „Нови промотери и волонтери“, објављеном у дневном листу „Дан“, казао да су само НАТО лобисти, који се финансирају новцем грађана Црне Горе, „појели” милионе еура.
„Шта то значи када ДПС најави да ће покренути своју партијеку мрежу, чак и неке волонтере, у циљу промоције НАТО накта? Па зар није и досад у ту акцију била укључена читава Влада, мрежа активиста, разнс НВО и лобистичке компаније опасних „каубојеких” назива. Зар се није одржало на стотине кампова, семинара и разних других облика дружења љубитеља НАТО-а? И послије толико обуке и одрицања најмање што се могло очекивати је да су локални НАТО промотери макар научили да возе „апач”, а оно, учинак нула. ДПС је, дакле, признао да је досадашња активност на промоцији овога агресивног војног савеза доживјела колапс, а грађани, а нарочито она огромна већина која се противи учлањењу, и даље очекују да им се каже колико је њиховог новца потрошено за ову бесмислицу. За сада се зна да су само лобисти „појели” милионе еура“, истакао је он.
Тајна полиција у служби промоције НАТО-а
Према његовим ријечима, у ДПС-ову промоцију НАТО-а биће укључени и они који тај „посао” за ДПС раде и током изборних кампања.
„У „убјеђивање” грађана на разне начине укључиће се и они који тај „посао” за ДПС раде и током изборних кампања. Волонтерски. Тако ћемо међу новим познаваоцима и промотерима НАТО-а имати и тајну полицију, организовани криминал, и све „расположиве кадрове који на своја плећа могу да изнесу оно што смо могли да чујемо током афере „Снимак”. Тај вид „едукације” је, изгледа, последње што је преостало ДПС-у у покушају да намакне који проценат подршке НАТО-у, и како би свог лидера, макар још на кратко, лажно представљали као неку релевантну фигуру“, сматра Вучуровић.
Вучуровић је оцијенио да би НАТО издаци које би Црна Гора плаћала као потенцијална чланица алијансе довели до државу до колапса, имајући у виду да је економска и социјална ситуација у Црној Гори катастрофална.
I da sve je džabe, NATO NIKAD
NATO je saveznik Crne Gore i garant da Srbija nikada više neće okupirati Crnu Goru.
Nikad u NATO!!!!
Ne kukajte, za NATO treba odvojiti od usta, to je prioritet danas. bez alijanse nemamo kud. OBJAVITE mi ovo momci!
Bankrot nad bankrotima! Ovo je krahgori od KAP-a!
„А да ништа што је везано за НАТО није на „волонтерској” бази потврдио је и амбасадор Словеније у Црној Гори, Владимир Гаспарич. – Volonteri, slovenci, crnogorci, ludnica Montenegro.
,,Pojeli milione“ zadnji im bili! A dokad će da ih jedu! A mi da gledamo!