ИН4С

ИН4С портал

(ВИДЕО) Вучић у Зајечару: Председник обилази радове на обнови Основне школе Хајдук Вељко

Фото: Инстаграм

Председник Србије Александар ВУчић налази се у посети Зајечару.

Вучић ће обилази завршне радове на реконструкцији Основне школе “Хајдук Вељко” и спортске хале, затим ће обићи радове на изградњи Храма “Вазнесења Господњег”, а потом присуствовати полагању камена камена темељца за изградњу Градског стадиона.

– Много пара смо уложили, на крају сам срећан што смо урадили ово. Школа има преко 600 деце укупно – рекао је председник Вучић током обиласка школе у Зајчару.

Очекује се да почетком другог полугодишта, 18. јанура, крену ђаци у ову школу. Током обиласка школе, председник Вучић је разговарао са наставницима и похвалио нову школу.

Са Вучићем су у обиласку школе министар спорта и омладине Вања Удовичић, као и градоначелник Зајечара Бошко Ничић.

Председник је са делегацијом обишао учиноце и све просторије нове школе у Зајчару.

Председник је рекао да је задовољан новом школом.

Током обиласка фискултурне сале, председник је сазнао да се сала греје на гас и да ученици имају најбоље услове како би могли да тренирају.

– Рукометашице су вам и даље најбоље, како сам чуо. Ово са стадионом ће бити велики подстрек, тако да морамо да радимо на томе да имају добре услове – рекао је председник Вучић у разговору са градоначелником Ничићем.

Слика на путу ка Зајечару

“На путу за Зајечар. Као што видите, на истоку Србије све прекривено снегом. Једна и најлепша Србија!”, написао је Вучић.

Извор: новости.рс

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

<
     

Слични текстови

1 thoughts on “(ВИДЕО) Вучић у Зајечару: Председник обилази радове на обнови Основне школе Хајдук Вељко

  1. Зашто је Вучић у Зајечару ? Чему трошкови хеликоптера, обезбеђења, новинарских екипа ? Зар обилазак школа и радова на њима није посао локалне самоуоправе ? Зар предсееник републике да се тиме бави ?
    Велики трошкови за сиромашну земљу којој у буџету фали 5 милијарди евра и која дугује преко 40 милијарди евра, спољног дуга.
    Чему све то ?

    9
    4

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<