(VIDEO) Miloš Ković: Biti ustaša to je ulaznica za EU!

Ković
Profesor Miloš Ković gostujući u emisiji “Skeniranje” u produkciji HelmCasta, kazao je da srpske vlasti moraju da nađu mehanizam za zaštitu srpske crkve i srpskog naroda u Crnoj Gori. Ković je kazao da Srbija po pitanju Kosova i Metohije mora da sagleda realnost, ali da niko “ne sme ni da pomisli da otuđi 12,3 odsto srpski teritorije.”
“Srbija pokušava da Rusiju zameni Kinom. Kina nam je potrebna kao saveznik, ali bez Rusije smo nemoćni. Shvatam koliko ljudi ne znaju istoriju kada me pitaju šta je to Rusija nama pomogla i kada“, rekao je Ković.
On je istakao da “svaka pomisao da se otuđi Kosovo je veleizdaja”.
Ković je u intervju govorio i o Evropskoj uniji, tome ko su prijatelji, a ko neprijatelji Srbije. On je kazao da “rat protiv pravoslavlja nikada nije prestajao” i da je “koren genocida prema Srbima u Vatikanu”. O tome šta je sve govorio Ković o svemu ovome, predstojećim izborima opširnije pogledajte na kanalu Helmcasta.
Autor i voditelj emisije Olivera Milivojčević.
Bravo profesore!
Veliki istoricar,veliki strucnjak i prije svega veliki covjek! Svaka vam je sveta gdine Kovicu! Svaka cast!