ИН4С

ИН4С портал

УЖИВО – дан 171: Украјинци поново гађају нуклеарку Запорожје; Руска ПВО одбила напад на Мелитопољ

1 min read

Фото: Спутник

Узевши у обзир да су се наше фејсбук странице нашле на мети фејсбук администратора, због вијести које преносимо, а тичу се тренутне украјинске кризе, обавјештавамо читаоце портала да ћемо вијести о ситуацији у Украјини од сада преносити искључиво на нашем порталу и нашој телеграм групи.

18:12 – На друштвеним мрежама су се појавили снимци наводне снажне експлозије у Новој Каховки.

Званичних информација о узроцима и потенцијалним жртвама још увек нема.

15:24 – Противваздухопловна одбрана одбила је украјински напад на Мелитопољ, саопштио је представник администрације Запорошког региона Владимир Рогов.

13:46 – Нуклеарка Запорожје поново гранатирана

Украјинске снаге поново гађају Енергодар и нуклеарну електрану Запорожје, саопштиле су власти Запорошке области.
„Енергодар и нуклеарка су поново мете гранатирања украјинских снага. Према речима очевидаца, у граду се опет чују експлозије“, написао је он на Телеграму.

11:51 – Једна жена у Доњецку теже је повређена у експлозији „лептир“ мине, саопштио је штаб Доњецке Народне Републике.

Инцидент се догодио у Кубишевској четврти Доњецка где су претходно украјински војници разбацали ове мине.

Реч је о противпешадијској мини ПФМ-1 „лептир“ која се активира кад на њу човек згази.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<