Тухел: Мале су шансе да преокренемо, велики је изазов

фото: Ројтерс
Менаџер Челсија Томас Тухел изјавио је данас да вјерује да су мале шансе да ће његова екипа преокренути резултат из првог сусрета са Реал Мадридом, пред реванш четвртфинала Лиге шампиона.
“Мале су шансе да ћемо преокренути резултат из прве утакмице, али свакако треба покушати… Трудићемо се да будемо у бољој форми него у првом сусрету”, рекао је Тухел, пренио је сајт Европске фудбалске уније (УЕФА).
Реал Мадрид је у првој утакмици побиједио Челси у Лондону са 3:1. Карим Бензема је био троструки стријелац за тим Реала, док је једини погодак за Челси постигао Каи Хаверц.
“Ми смо тим којем је потребна снага и оштрина, како би били посебни. То нијесмо довољно показали у прошлом мечу. То је било и због њиховог квалитета да успоре игру и контролишу меч кроз посјед лопте”, додао је њемачки тренер.
Тухел је оцијенио да је предстојећа утакмица велики изазов за његову екипу.
“Задатак је невјероватно тежак и велики је изазов, с обзиром на резултат прве утакмице, гдје играмо, против кога играмо и фазу у којој играмо овакав меч”, закључио је Тухел.
Реванш утакмица између Реал Мадрида и Челсија на програму је у уторак од 21.00.