ИН4С

ИН4С портал

Трећи дан – дуел Енглеске и Италије

1 min read

fudbal-pehar-650x432

На Свјетском првенству у Бразилу данас ће бити одигране четири утакмице.

У групи Ц састају се Колумбија и Грчка те Обала Слоноваче и Јапан, док ћемо у Д групи гледати дуеле између Уругваја и Костарике, те Енглеске и Италије.

Ако је судити по ономе што су Грци пружали у квалификацијама за СП, тада у овој утакмици не можемо очекивати много голова.

Обала Слоноваче и Јапан своју утакмицу играју у три сата ујутро по нашем времену. Слонови имају јаке појединце, предвођене феноменалним Дидиером Дрогбом, док Јапанци његују колективну игру, а краси их и агресивност. Ипак, Обала Слоноваче је фаворит у овом дуелу.

Када је ријеч о групи Д, прву утакмицу играју Уругвај и Костарика, у Форталези са почетком у 21 сат. Уругвај има квалитет на основу којег може очекивати да оствари запажен резултат на овом СП-у, а у сусрету са Костариком је велики фаворит.

У Д групи двије европске репрезентације, Енглеска и Италија. Биће то вјероватно најбоља утакмица дана у којој је исход крајње неизвјестан. Одлучиваће детаљи.

Група Ц
Бело Хоризонте: Колумбија – Грчка (18 часова)
Рецифе: Обала Слоноваче – Јапан (03 часа)

Група Д
Форталеза: Уругвај – Костарика (21 час)
Манаус: Енглеска – Италија (у поноћ)

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *