ИН4С

ИН4С портал

„Сањао сам да играм за Жељка Обрадовића“ – Пољак открио зашто је дошао у Партизан

1 min read

Матеуш Понитка који је недавно потписао уговор са Партизаном у интервјуу за „Јурохупс“ говорио је о одлуци да обуче црно-бели дрес и открио да је главни разлог његовог доласка у Београд Жељко Обрадовић.
Од доласка Жељка Обрадовић у Партизан није била ретка ситуација да играчи који су долазили у клуб истичу да су дошли само због једног од најбољих европских кошаркашких тренера.
Нова сезона ништа није променила па је тако исти разлог навео и Матеуш Понитка.
„Било је понуда, озбиљно сам разговарао са Макабијем. Међутим, одувек сам сањао да играм за Жељка Обрадовића, да видим какав је човек на терену и ван њега. Слушао сам много о томе, али никада нисам видео уживо. За мене је част што могу да учим кошарку од њега. То је главни разлог што сам дошао. Не паре, не живот у Београду, него да нешто научим од највећег тренерског ума“, рекао је Понитка, пренио је Спутњик.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<