IN4S

IN4S portal

Panter zvanično u Barseloni

1 min read

Kevin Panter

Kevin Panter, doskorašnji kapiten Partizana, zvanično je postao novi košarkaš Barselone.
Posle tri godine u Partizanu Kevin Panter oprostio se od crno-belog dresa, a samo dan kasnije stigla je zvanična potvrda da postaje igrač Barselone.

O prelasku Amerikanca u katalonski klub govorilo se već neko vreme, a kada se Partizan oprostio od kapitena bilo je jasno da se samo čeka da se Barselona oglasi.
„Zaista mi je želja da igram u Barseloni. Veoma sam uzbuđen zbog naredne sezone i daću sve od sebe. Vidimo se uskoro, napred Barsa“, poručio je Panter navijačima Barselone, prenio je Sputnjik.

Prethodne sezone Panter je prosečno beležio 15 poena, 2,6 skokova i 2,6 asistencija po meču i bio je osmi strelac Evrolige.
Tokom karijere igrao je za Antverpen, AEK, Virtus, Olimpijakos, Crvenu zvezdu, Armani i na kraju Partizan.

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *