ИН4С

ИН4С портал

Нико никад као Никола у историји кошарке!

1 min read
Ово је највероватније била последња Јокићева утакмица пред плеј-оф ове сезоне, а њом је додатно учврстио пол позицију у МВП трци.

Никола Јокић; фото: Профимедиа

Јокић је до тог успеха дошао коло пре краја сезоне, завршивши меч против Мемфиса са 35 поена (16/24 из игре), 16 скокова, шест асистенција, четири украдене лопте и једном блокадом.

Денвер је Гризлисе победио 122:109 и тиме обезбедио директан пласман у плеј-оф Западне конференције, са шесте или пете позиције.

Ово је највероватније била последња Јокићева утакмица пред плеј-оф ове сезоне, а њом је додатно учврстио пол позицију у МВП трци. Момак из Сомбора ове сезоне просечно бележи 27 поена, 13,7 скокова и 7,9 асистенција.

Питање победника у дуелу Денвера и Мемфиса није дуго било неизвесно, иако су гости имали двоцифрену предност у првој четвртини.

Већ средином другог квартала Гризлиси су направили велики преокрет и дошли до чак +21.

Највећа предност Денвера износила је 30 поена, али је Мемфис до краја меча успео да исту спусти на пристојнијих -13.

Поред Јокића, код победника су се истакли Ерон Гордон са 22 и Вил Бартон и Боунс Хајланд са по 16 поена.

На другој страни Дезмонд Бејн је имао 14 поена, док су по 12 убацили Дилон Брукс и Заир Вилијамс.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С

Прочитајте ЈОШ:

Костићева дружина одолела Барселони, Рома пала на леденом северу!

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<