ИН4С

ИН4С портал

Нетанијаху први примио вакцину у Израелу – пред камерама: Мали убод за човјека, а велики корак за човјечанство

Он је примио вакцину компаније „Фајзер“ а све је преносила израелска телевизија

Бењамин Нетанијаху (Фото: CNN)

Израелски премијер Бењамин Нетанијаху је први у Израелу данас примио вакцину против вируса корона.

Он је примио вакцину компаније „Фајзер“ а све је преносила израелска телевизија.

„Ово је веома тешка епидемија 21. вијека и наша мала држава је добила милион вакцина. Сви морају да се вакцинишу. Замолио сам да мене првог вакцинишу и министра здравља. Хоћу да дам лични пример свим Израелцима“, рекао је Нетанијаху.

Мали убод за човјека, а велики корак за човјечанство, рекао је премијер додајући да после 21 дана треба да прими другу дозу вакцине, преноси Спутњик.

Масовна вакцинација у Израелу почиње наредног уторка, а прво ће бити вакцинисани медицински радници, студенти и запослени у геријатријским центрима.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

6 thoughts on “Нетанијаху први примио вакцину у Израелу – пред камерама: Мали убод за човјека, а велики корак за човјечанство

  1. Primio je vitaminski koktel, za nas bi da nam upakuju rnk sekvence da nam se igraju sa dnk kodovima i usade nam razne bokestine u kod zajedno sa sterilitetom, tempirana bomba, moderni globalni teroristi

  2. Znaš koliko me boli QrC što je Netanjahu primio vakcinu. A što, da mu neće što nauditi ka ona što bi je nama dali. Pas im mater globalističko-govnarsku.

    13
  3. Кад је овај циониста промовише, то је довољан разлог да се од ње бјежи ко од ђавола!

    14
  4. A otkud znaš da nije fiziološki. A što je ne primi direktor Fajzera?Smanjiće se ovo, nije isplativo.Velika konkurencije, nijesu utalili gdje je trebalo. Nije zanimljivo više.

    13

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *