IN4S

IN4S portal

Maduro: Tviter uklonio nekoliko hiljada mojih sledbenika

nicolas-maduro-ya-tiene-twitter-hoy-tenemos-patria-viva-bolivar-viva-chavez-1

Predsjednik Venecuele Nikolas Maduro optužio je društvenu mrežu Tviter, da napada njegov nalog, kao i naloge pojedinih venecuelanskih ministara.

Maduro je za Frans pres izjavio, da je u četvrtak zabelježeno nekoliko hiljada napada na naloge bolivijskih patriota i venecuelanskih Čavezovaca, sve u okviru ,,desničarske zavjere“.

Misitarka telekomunikacija, Delsi Rodrigez, izjavila je da je 6600 sledbenika, aktuelnog predsjednika Venecuele, nestalo za 10 minuta sa Tvitera. Između ostalih, i njen nalog je takođe nestao.

Prema Maduru, sve je izmontirano, kako bi došlo do provociranja nereda, i suspenzije predstojećih lokalnih izbora koji su zakazani za 8. decembar.

Ovaj događaj samo je nastavak tvrdnji, da postoji zavjera iz inostranstva, koja ima u cilju da sruši vladu u Karakasu.

Iz Tvitera se još niko do sada nije oglašavao.

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *