Krstović smijenjen, Pejović podnio ostavku

Foto: Opština Zeta
Luka Krstovića iz Demokrata razriješen je danas funkcije predsjednika Skupštine opštine Zeta, prenosi TV Vijesti.
Za smjenu Krstovića, na sjednici tog lokalnog parlamenta, glasalo je 16 odbornika koalicije „Za budućnost Zete“, kao i bivši odbornik Demokrata Nikola Rajović.
Protiv je bilo pet odbornika Demokrata, dok su uzdržani bili četiri odbornika Demokratske partije socijalista i Socijalističke narodne partije, kao i sam Krstović.
Potpredsjednik tog lokalnog parlamenta Novica Pejović je podnio ostavku nakon glasanja za smjenu Krstovića.
Na dnevnom redu jedne od današnjih sjednica je i rasprava o predloženoj deklaraciji za poništenje priznanja Kosova na teritoriji Zete.
demokrate (liberali), zeleni, žuti, crni, modri, nacisti, fašisti, anarhisti, ateisti, titoisti, marksisti, dosadašnji komunisti, raznovrsni socijalisti… Sve je to otpad od ljudskog roda, koji će skoro proključati u velikom kotlu, gnjeva Božijeg. Narod Božji, dostojan, po Zakonu Božjem, naslijedit će Zemlju. „Budimo Ljudi“ P.Pavle.
Tako treba..sve ove Demokrate poslušnike zapadnih ambasada poskidajte….Uskoro i mi u Boki krećemo ..prvo ovog nesposobnog gradonačelnika Kotora
Bravo za Zečane !Raskinuti odnose sa Demokratama gdje god postoje pa makar i na svoju stetu!Demokrate su onaj otrov koji je tu da potruje srpski narod !
A što je ovaj čupko smijenjen? Nijesam pratio tu limunadicu.
Danima se govori o ovoj smjeni,a niko da napiše o razlogu ?