ИН4С

ИН4С портал

Ко плаћа Ениса Баковића: Помоћник директора УП носи “Rolex”, полицајци – социјални случајеви

1 min read
Помоћник директора Управе полиције Енис Баковић дуже од мјесец одбија да одговори “Вијестима” да ли на руци носи скупоцјене сатове, или копије оригинала од којих неки коштају и више од десет хиљада евра.

Енес Баковић

Помоћник директора Управе полиције Енис Баковић дуже од мјесец одбија да одговори “Вијестима” да ли на руци носи скупоцјене сатове, или копије оригинала од којих неки коштају и више од десет хиљада евра.

Траг о колекцији ручних часовника не постоји у његовом имовинском картону, који предаје од када је постао замјеник основног државног тужиоца.

Према подацима које је доставио Агенцији за спречавање корупције, Баковић је прошле године зарадио укупно 14.818,56 евра, што је мање од вриједности најскупљег сата у његовој колекцији, под условом да је ријеч о оригиналу.

Сат швајцарске компаније луксузних часовника “Rolex”, модел “Submariner”, на руци првог човјека криминалистичке полиције заблистао је на конференцији за медије одржаној почетком септембра.

Нешто раније, Баковић се пред новинарима појавио са ручним сатом, за који је, гледајући фотографију, један од експерата казао да подсјећа на модел “Целлини” исте швајцарске компаније.

За само та два часовника, уколико су оригинал, и ако их је сам куповао, помоћник директора Управе полиције морао је издвојити више од 20.000 евра

Баковић: Нека надлежни преиспитају моју имовину

Позивам надлежне органе да сву моју имовину преиспитају и утврде њено порјекло и да ли ми је неко нешто поклонио и да ли је све то законито, казао је помоћник директора Управе полиције Енис Баковић.
„То је све транспарентно“, закључио је Баковић.

На питање да ли је сат који носи оригинал, он је кратко одговорио: “Можете сами закључити”.

Медојевић: Синдром корумпираних држава

Ствари су јасне, ако полицајца не плаћа држава, плаћаће га мафија, коментарисао је Небојша Медојевић на свом Фејсбук профилу.

Шефови полиције милионери, а полицајци социјални случајеви.

Мафија плаћа кључне људе у полицији, АНБ, тужилаштву, судовима!!!

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

17 thoughts on “Ко плаћа Ениса Баковића: Помоћник директора УП носи “Rolex”, полицајци – социјални случајеви

  1. Ima akcije u plantazama, vezan je za luku Bar i nelegalno kuću na Žabljaku. Kakvi satovi. Treba vidjeti racun u zemlji i inostranstvu. A možda mu je poslala tetka iz dijaspore.

  2. Prokleti DIKTATOR sve ce platiti na cuproji jednoga dana..za ove lopurde je on zasluzan! Ko se zadnji smije najsladje se smije!

    1. Монтенегринско-муслиманска држава каже:

      Све фотеље, све неповратне кредите су узели Монтенегрини-муслимани.
      Мило их је добро платио, али им је нашао праву жицу и тотално их купио.
      Мило ће им ускоро бити дражи од Тита.
      Изетбеговића више нико од њих ни ј.бе ни 2%.
      Има једна велика корист од Мила.
      Разоткрио је да Црна Гора никад није била права држава, разоткрио је колико је корумпирана, да никад нису постојали ни Црногорци-Монтенегрини, ни црногорски језик, ни цркваз, ни народ

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<