(FOTO) Natalija Poklonska u „holivudskom“ stilu
1 min read
foto: Aleksandar Polegenjko/Sputnjik
Poslanica ruske Državne dume Natalija Poklonska objavila je na Fejsbuku fotografije koje je napravila u „holivudskom stilu“, prenijeli su ruski mediji.
„Navikli ste da me gledate kao neposlušnog poslanika ili kao zlog tužioca? Evo, sad su stigle fotografije sa slikanja u holivudskom stilu“, napisala je ona na Fejsbuku.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=788899668250516&set=a.246499979157157&type=3
Dodala je i da je otvorena za svaku kritiku.
„Svi koji to žele, mogu da me kritikuju. Ali savetujem svim muškarcima da svojim ženama poklone profesionalno slikanje — podiže raspoloženje, ali i samopoštovanje“, navela je ruska poslanica.
Njoj je i pamet postala holivudska, odriče se svega što je do juče vatreno branila – pravoslavnih svetinja i pravoslavnog etosa, prisvaja crkveno blago. Još malo joj treba pa da se nađe rame u rame sa bjesnuljom Sobčakvom i ostalom zapadnjačkom liberalnom žgadijom Druge Rusije.