ИН4С

ИН4С портал

ЕЛ: Тесан пораз Звезде у Пиреју

Кошаркаши Црвене звезде поражени су од Олимпијакоса у Пиреју са 64:59, у утакмици 9. кола Евролиге.

Crvena Zvezda Telekom Belgrade v Olympiacos Piraeus - Turkish Airlines Euroleague

Звезда је тако претрпела четврти пораз у сезони, док је Олимпијакос остварио осму победу којом је обезбедио прво место у Д групи.

У спектакуларном дуелу пред 15.000 гледалаца у дворани ’Мира и пријатељства’ Звезда се одлично држала са фаворизованим ривалом, током већег дела утакмице је имала предност, али је Олимпијакос у финишу ипак стигао до осме победе.

Меч је обележило сјајно братско навијање обе навијачке групе и подршка убијеном навијачу Звезде Марку Ивковићу.

Екипа Дејана Радоњића у последњем колу у празном Пиониру дочекује Кучу Лаборал и ако оствари тријумф на том мечу заузеће друго место у групи.

Бобан Марјановић имао је 17 поена и 13 скокова, Лука Митровић је уз 11 поена имао 7 ухваћених лопти, а Никола Калинић је додао 10 поена и 3 скока. Код домаћина, по 12 поена постигли су Спанулис и Слукас, а 11 је убацио Лафајет.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<