ИН4С

ИН4С портал

(ВИДЕО) Милетић: Увели смо санкције Русији, а инфлација је експлодирала; Ко је ту фасовао?

Марин Милетић, фото: Н1

Марин Милетић, посланик Хрватског сабора из Ријеке, поставља питање рационалности одлуке Европске Уније да бојкотује руске енергетске и друге производе чиме својим грађанима угоржава елементарну сигурност и отвара пут неконтролисаној инфлацији.

“Ако можете да ми објасните, говорим из срца, Хрватска је увела рестрикције Русији. Русија је плин продала на азијско тржиште и друге енергенте, а ефект за хрватски народ је тај да је инфлација експлодирала, да грађани једва спајају крај с крајем, да имамо великих проблема и кризу која долази на јесен. Није ми јасно над киме су уведене рестрикције и ко је ту фасовао. Молим вас да ми то објасните…“, рекао је Милетић.

Такође, сматра да се представници највише власти Хрваске отуђују од просечних грађана и не схватају границе њихове издржљивости.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

2 thoughts on “(ВИДЕО) Милетић: Увели смо санкције Русији, а инфлација је експлодирала; Ко је ту фасовао?

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *