ИН4С

ИН4С портал

УЖИВО – дан 83: Гађани војни објекти у Лавову, погођен НАТО полигон

1 min read

фото: Евгений Биятов/Спутњик

У току је 83. дан специјалне војне операције коју спроводи Русија у Украјини. Настављају се жестоке борбе око Северодоњецка и дуж целог донбаског фронта. Маријупољ је добио струју, док се ускоро очекује и вода.

Узевши у обзир да су се наше фејсбук странице нашле на мети фејсбук администратора, због вијести које преносимо, а тичу се тренутне украјинске кризе, обавјештавамо читаоце портала да ћемо вијести о ситуацији у Украјини од сада преносити искључиво на нашем порталу и нашој телеграм групи.

Наставља се евакуација из Азоставља.

Гађани војни објекти у Лавову

Према незваничним информацијама, погођен је Јаворовски војни пологон који се користи за обуку и један је од центара за испоруку војне технике држава НАТО-а.

Украјинске трупе гранатирале Доњецк и Пантелејмоновку

Украјинске трупе јутрос рано гранатама калибра 122 милиметара гранатирале Петровски округ Доњецка и насеље Пантелејмоновка, јавља у Телеграму представништво Доњецке Народне Републике у Заједничком центру за контролу и координацију режима прекида ватре (ЗЦЦЦ).

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

8 thoughts on “УЖИВО – дан 83: Гађани војни објекти у Лавову, погођен НАТО полигон

  1. Nema slobode za fasiste. Mozda ali posle jedno 25 godina U Gulagu na sjeveru Sibira – Jakutk region! Teski fizicki rad – 25 godina pa nek idu tamo zapadni novinari da ih obilaze te junake. Fasizam u sred Evrope u 21 vijeku. Proglasavaju fasiste koji su svi istetovirani kukasti krstevima Herojima kao sto su Banderu proglasisli herojem Ukrajine! Otvori se zemljo da u tebe uskocim! Ne treba nam takva planeta!

    25
  2. Voditeljka uživo programa Specijalni vipusk ,na TV PLANETA RTR ,Olga,najavila je prilog koji je usledio ,,Lisičansk je potpuno opkoljen našim snagama”.

    12
      1. To je LNR, ne čitavi Donbas, kotao Severodonjeck Lisičansk. 16000 ukro nacista. Samo je tamo Vagner Ruski i Čečenski specnaz, i vojska LNR. Odrijeće ih!

  3. Nemojte ih ljudi puštati, oni od poraženi prave heroje da ih dovode u EP da im aplaudiraju, nemojte molim vas, nama ta uš visi za vratom!

    12
    1
    1. Oni privode i trpaju u zatvor ljude koji vole Rusiju, bivšeg češkog ministra pravde, ruše spomenike Maksimu Gorkom, oslobodio ima, to je ludo potpuno bre. Ovaj im poslao da ih nahrani, 0mi smo se upleli dobro…

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<