Зоговић: Изјавама Ескобара се највише радују Ђукановић и тајкуни који су бездушно три деценије пљачкали Црну Гору

Милун Зоговић
„Ставови господина Ескобара највише радују Мила Ђукановића јер је он највише заинтересован да коалиција ЗБЦГ не буде дио нове извршне власти. За то има и личне и политичке разлоге, и он и његов ДПС. Зато се изјавама господина Ескобара највише се радује Мило Ђукановић. Поред Ђукановића овим изјавама се највише радују тајкуни који су бездушно три деценије пљачкали Црну Гору“, рекао је посланик коалиције За будућност Црне Горе, Милун Зоговић, за РТВ Херцег Нови.
Он је похвалио изјаву, коју смо добили после дуже времена са једне релевантне, можда и најрелевантније државне адресе, која нас је на кратко подсјетила како у ствари требају да функционишу суверене и независне државе.
„То је изјава предсједника Црне Горе Јакова Милатовића који је господину Ескобару рекао да га уважава али да се он у Америци сусрео са много релевантнијим адресама него што је сам господин Ескобар. Ту изјаву тумачим на начин да су изјаве господина Ескобара у потпуном нескладу са ставовима његових надређених. И сада се поставља питање по чијем налогу и са којим циљем Ескобар даје такве изјаве“, сматра Зоговић.
„Када је Милојко Спајић почео разговоре и преговоре са коалицијом ЗБЦГ ми нисмо имали уопште такве ставове господина Ескобара. Ако нисмо имали експлицитну сагласност имали смо неку прећутну сагласност партнера са запада да коалиција ЗБЦГ треба да буде дио власти“, истакао је он.
Сада се поставља питање, како закључује Зоговић, са којим циљем и у чијем интересу стижу такве изјаве које према изјави господина Милатовића нису у складу са ставовима оних који су надредјени господину Ескобару и који су у хијарархији много изнад њега.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Radovan je jedan od stubova odbrane srpstva u Crnoj gori, i zasluzuje moje najdublje postovanje. Jos se secam kada je recitovao pesmu u Skupstini o poginuloj deci u Murinu. Na zalost, ovde se ne slazem sa njim. Da obrazlozim svoj stav. Eskobar je rekao da je razgovarao sa Milatovicem i da se on SLAZE sa stavovima samog Eskobara. To sto je Milatovic razgovarao sa, po hijerarhiji visim od Eskobara, ne znaci nista. Zasto Milatovi nije samom Eskobaru rekao svoje stavove?
Znaci, i sam Milatovic ima dvostruke ili visestruke standarde.
BRAVO ZOGOVICU,A LAZOJKO ,POLTRON I IZDAJICA NARODNE VOLJE SLUCA OVOG ZAMJENIKA POMOCNIKA DRZAVNOG SEKRETARA PA BI DA FORMIRA VLADU SA ALBANCIMA ,BOSNJACIMA I HRVATIMA OD KOJIH JAKOV NA PREDSJ. IZBORIMA NIJE DOBIO NI JEDAN GLAS.SRBI SU DALI BEZREZERVNU PODRSKU JAKOVU DA SE POBIJEDI MILO I TAKO LAZOJKO POSTADE MANDATAR,A ONDA OBRNU PLOCU…LAGAO JE OKO DRZAVLJANSTVA,OKO STANA U BG,OKO KRIPTO VALUTA,NAPRAVIO VELIKO ZADUZENJE KAO KRIVOKAPICEV EXPERT…TESKO NARODU AKO BUDE PREMIJER,POVECACE PLATE I PENZIJE IZ DUGA ,HVALA NA TOME…
Molim gospodina Zogovica da preuzme kormilo srpskih stranaka.
Narod Crne Gore treba da se okupi i istera ove zapadne glodare i hijene !