IN4S

IN4S portal

Zdrava Srbija pita Vučića: Ko je, bre, ovdje terorista, je li Putin?

1 min read
Predstavnik ZS pita da li bi se  ambasador ili neki drugi predstavnik ruske ambasade ilii sam predsjednik Putin, pojavili na Zlatiboru, da li bi se i oni, prema rječniku njegovog režima, smatrali teroristima?

Zahtjevamo od predsednika Republike i Vlade Srbije da hitno odgovore da li, zapravo, oni stoje iza stavova svojih stranačkih i medijskih podrepaša koji tvrde da su ruski instruktori koji su radili u „Omladinsko-patriotskom kampu“ na Zlatiboru, ali i organizatori kampa, kao i svi oni koji su pomogli njegovom održavanju, među kojima je i opština Čajetina, „teroristi koji sprovode sistematsko i organizovano nasilje, izazivaju nemire širokih razmera i usađuju strah građanima Srbije“ – traži Milan Stamatović, predsednik opštine Čajetina i predsednik Inicijativnog odbora Zdrave Srbije (ZS).

On poziva naprednjački režim i njihove medije da prestanu da manipulišu javnošću i da srpsku omladinu i djecu, učesnike kampa, ne kvalifikuju kao pripadnike paravojnih jedinica, vojne dobrovoljce i buduće teroriste.

Pitamo i najviše organe Ruske Federacije, pa i samog predsednika Vladimira Vladimiroviča Putina, pošto već uskoro dolazi u Srbiju, šta on misli o kampu na Zlatiboru i sličnim kampovima, da li su njihovi učesnici teroristi ili će i dalje verovati Vučiću koji, će i 11. novembra, kao i svaki put do sada u ovakvim prilikama, na oročeno vrijeme, samo na dan-dva, Srbiju „okrenuti“ ka Rusiji i zaklinjati se na vernost Rusiji. Tada će veličatisrpsko-rusko prijateljstvo i saradnju, maskirajući „svoju ružnu prošlost“ i činjenicu da silom zatvarajući kamp isključivo radi za interese NATO okupatora – izjavio je Stamatović.

Predstavnik ZS pita da li bi se  ambasador ili neki drugi predstavnik ruske ambasade ilii sam predsjednik Putin, pojavili na Zlatiboru, da li bi se i oni, prema rječniku njegovog režima, smatrali teroristima?

Podjelite tekst putem:

3 thoughts on “Zdrava Srbija pita Vučića: Ko je, bre, ovdje terorista, je li Putin?

    1. @ Janko Dangubic, šta pričaš,
      zar ne vidiš koliko se Veleizdajnika dočekuju sa cvećem i čašću prosipanom ispred njihovih nogu?
      A koliko je tek njima Veleizdajnicima učinjena tolika čast pa su i ulice i trgovi nazvani po njima. Pa se i mi zaklinjemo da ćemo slijediti njihov put i viziju.
      Mislim, treba u rečnicima malo promeniti izreku o pravdi:
      „Pravda jeste spora, ali je zato nedostižna“.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *