Vučurović: Nekadašnji član „Bijelih orlova“ postao dukljanski zec
1 min read
Jovan Vučurović
Jovan Vučurović, poslanik Demokratskog fronta kazao je da se čitava Crna Gora smije „kada tragikomični Predrag Bošković pokušava da glumi neki autoritet i prijeti Srbiji, SPC i pravoslavnim vjernicima“.
– Crna Gora, koja je poznata po vojničkoj i ratničkoj tradiciji, je ponižena činjenicom da je to lice ministar odbrane. Jasno je da taj konvertit uvijek mora dodatno da se dokazuje svojim šefovima, koji nastoje da se uvjere da je nekadašnji član „Bijelih orlova“ sada kompletno postao dukljanski zec. Ali, on je zaista pravi predstavnik Đukanovićeve izdajničke vlasti koja ima cilj da se obračuna sa istinskom i tradicionalnom Crnom Gorom, sa SPC i njenim vjernicima. Ali predsjednik DPS mora da zna da je tu bitku već izgubio i bolje da što prije to prihvati.Takođe, posebno je smiješno da Đukanović i njegova posluga misle da će ovakvim izjavama uplašiti ljude koji su odlučni da istraju u ovoj časnoj borbi. Niko se ne plaši ni Mila Đukanovića, ni njegove partijsko-kriminalne organizacije, koja se nalazi u fazi haosa i raspada suočena sa stotinama hiljada ljudi koji mirno i dostojanstveno brane svetinje SPC i pravoslavnu vjeru, koja je na udaru Mila Đukanovića i njegovog dukljanskog fašizma, ocjenjuje Vučurović.
Kad se pojavi ova lj.ga gasim tv. Dmucimi se da povracam!
NIKAD ONAKVI NE MOGU BITI BIJELI ORLOVI, VEĆ JEJINE!!!
LJUDI, ZNATE LI ŠTA SU JEJINE?
TO SU ODVRATNE, PODMUKLE, KUKAVNE, ZLOKOBNE PTIČURINE-JEŠINARI, KOJE PODMUKLO, OBIČNO KAD JE MAGLA, UDARAJU NA KOKOŠ.
A JEDNU OD JEJINA DUŠMANI UBACILI U BIJELE ORLOVE DA SE „BAVI“ SVOJIM ZANATOM!!!
Aj pravi sneska i ne sekiraj se. Sigao ti je snijeg
Zamilite koji je nivo jedne osobe koja udje u onaj dio za glasanje i zaokruzi ovog coveka, Nikada nista pametno nije rekao a zivi na grbaci postenih Srba koji 2 god od njega ocekuju da im se makar malo priznaju ljudska prava. A ovaj samo svira u gusle sa istih 6 recenica zadnjih 10 godina.Kukalo srpstvo na sta si spalo
Ha, ha, Milokliz! Čudo ste vi ljudi. Trebalo bi skupiti sve nadimke. To je riznica duha!
Ministar vojni(Montenegrin),,,kako to zvuci gordo“.
Kako to zvuci lopovski i izdajnicki.
Nema predaje! Jos snaznije dati do znanja Miloklizu i satelitima milogorskim da ce odgovarati pred sudom pravde! Sakriti se ne mogu! A njegov savjetnik, PR Vladimir Beba Popovic treba da posebno odgovara jer je on kreator ovog nakaradnog zakona!
Jole, Sokole Srpski….
Sojsko Koljeno….
„Nek se Vodi Borba Neprestana“….
Do Pobjede…. Do Slobode….
i sta kaze ta budaletina kada mu kazu ej bre do juce si bio srbin,sta ti je jado
Kupljen I ucijenjen.
DF! Nema predaje!
Da se riješi pitanje crkve .Nakon toga partije svoje programe pa kom opanci kom obojci.
Bravo Vučuroviću!
Vucurovicu podrska.
Treba nastaviti sa suzbijanjem straha u narodu. Što više komentara na Milovo znojenje, komandanta Prdnjavu, premijera Radijatora… Da narod vidi da nema koga da se boji. Ovakve kao što je Bošković treba ignorisati, to ih izluđuje i postaju još smešniji. Na kraju će oznojeni vođa morati sam da se brani, sve sam da komentariše i svakoga pojedinačno sam da napada dok ne skrene sa pameti.
Nije se ovaj narod nikada nikog bojao,samo nije imao tako dobar razlog da pokaže odlučnost kao sada kada hoće da mu uzmu ono što nosi vjekovima u sebi a to je vjera u Boga!Nije vjerni narod moglo irititati otimanje društvene svojine jer zna da će to biti nesretno!
Žurim da ne okasnim!
I tada i sada je bio u svrsi urušavanja pravih vrijednosti srpskog naroda!
to je pacov a ne zec, treba što više da se pojavljuju u medijima ovi nesretnici da sav narod ukapira kakvi su jadovi
E, valaj neću komentarisati ovo kokoške od ministra, sve kad bi mi zadnja bila!
Pi …
Što je Vučuroviću, hoćeš da kršiš zakon, prijetiš.
Polako čoče, utuci maslac, pa namaži sendviće gladnima, ali ni za to nemaš. Rabotaš lišta ili se baviš vikom manitim?
Zato ti imas jer si opljackao bando narkomanska.
Pi Pi Pi
Sto rece jedan moj drug – sto je Djokovic u tenisu to je Vucurovic u politici.
???????
Ti imaš druga?! E, to si masno slagao!
hahahahaha tako jeeee
Orao pao! Orao pao!
Koji orao bijeli, neko ga nazva muvom. Mislim da je on ona bolnicka buba. Ma jedva da ih se rijese, dezinfikuju a one svida. On je pobjegao od tih buba i nama prenosi infekciju
Kakav bijeli oral??? Kokos je on. On i njegove kokoske su isli za vojskom, ubijali nemocne i pljackali sve sto su mogli odnijeti. Mi smo ih zvali spediterske jedinice. Oni su pravili zlocine za koje sad druge optuzuju.
Sve je to zajedno sa Milom ucijenjena pljackaska banda. Bruka.
@Maganik, slažem se, svaka ti je Istina i debelo u knjigama/dosijeu. Bruka jer ih ima dovoljno taman da je jedan, za rešiti zauvek.
Ipak, ko im j mater. Nije mi ih žao.
Znali su sve u ßta se upuštaju, likovali nad svakom nesrećom sopstvenog naroda, pljuvali ga i degradirali, profitirali i ekstra profitirali na nesreći i poniženju svoga.
Dok su nas drugi, u ime svojih „izama“ ubijali, skrnavili, otimali i zverski presađivali, pljačkali, pišali na grobove i smejali se suzi svake naše majke, sestre, oca i brata, te pizde i nißta roba su im saučesnici. Svesno!
E sad ćemo im okupirati mozgove i pluća!
Da, našima naravno, ološu bez skrupula.
A mi ćemo kako dolikuje, Uspravno!