ИН4С

ИН4С портал

Вранеш: Све док ДПС кадар управља пљеваљском полицијом она неће радити у интресу грађана

др Дарио Вранеш

Поводом поновне блокаде радова на реконструкцији Омладинске улице од стране неколико станара предсједник Општине др Дарио Вранеш издао је саопштење које преносимо у цјелости:

„Неколико активиста ДПС свакодневно блокира извођење радова на реконструкцији Омладинске улице у Пљевљима.

Иако је градилиште уредно ограђено и постављена грађевинска табла неколико грађана онемогућава радове тако што се пењу по грађевинским машинама и ломе заштитне ограде градилишта а све то на очиглед пљеваљске полиције која и поред наших свакодневних захтјева као инвеститора не реагује. Све док пљеваљском полицијом управља ДПС кадар она неће заштити интрес грађана Пљеваља.

Исти они људи који су управљали пљеваљском полицијом за вријеме литија,приводили и хапсили грађане док су бранили своју цркву и данас су на челу пљеваљске полиције.

Некима очигледно смета што се ставила тачка на пљачку Пљеваља и што се наш град коначно кренуо инфраструктурно развијати. Група активиста ДПС очигледно уз нечију прећутну подршку најбруталније крши закон, омета извођача у радовима а све на очиглед полиције па се може лако извести закључак да и једни и други добијају инструкције из исте кухиње. Као предсједник Општине нисам се сакрио у фотељу у кабинет већ сам сво вријеме био са колегама из комуналне полиције и инспекцијске службе и тако ће бити до задњег дана док се не заврше сви радови.

Послао сам ургенцију министру унутрашњих послова Шарановићу и јавно га позивам да заустави изругивање држави и ининституцијама државе од стране неколико острашћених активиста ДПС. Јер грађани све пажљиво прате,знају ко ради у њиховом интресу.Развој Пљеваља нико не може зауставити!

Предсједник Општине Пљевља др Дарио Вранеш

ПВ Информер

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

4 thoughts on “Вранеш: Све док ДПС кадар управља пљеваљском полицијом она неће радити у интресу грађана

  1. Postovanje za gradonacelnika Dr Vranesa! Imam preko 70godina, i prezivio sam razne fukare, tkz. gradonacelnike. Uglavnom sve se svodilo na to, da se prvo obezbijedi svoje licno bogastvo, a onda sve sto imalo vredi , velikodusno se poklanjalo Crnoj nam i Naopakoj. Prvo su Pljevlja velikodusno podizala sportske centre, u Podgorici , pa onda i u mnogim drugim vukojebinama u Crnoj. Pa tek onda su napravili sportsku dvoranu i u Pljevljima. A onda je nemilice finansiran zenski rukometni klub Buducnost, a onda i reprezentacija. Tad je glavni izvodjac radova bio onaj nesoj od Boskovica koji je rudnickim parama raspolagao kao svojom prcijom. Isao je toliko daleko da je rukometasicama kupovao luxsuzne stanove, a mnogi radnici Rudnika su otisli u penziju , bez svog krova nad glavom.
    Ta manipulacija sa stanovima mu je isla vrlo dobro od ruke da je posle imao partijski zadatak da cascava, takozvane zasluzne likove, jeftinim stanovima. Ti likovi su bili sasvim slucajno, predsednici sudova, sudije, tuzioci i slicne fele koji i dan danas odradjuju prljave poslove za DPS mafiju. Ponavljam Dr Vranes je postenjacina iz punih usta, i gradonacelnik koji brina o interesima pljevljaka i Pljevalja i rezultati su mu vec sad impresivni, a tek je na pocetku!

    Bog mu pomogao!

  2. Сто посто тачно. Ови остаци и рецидиви веома канцерогеног дрпеса на све стране буше и праве опструкције. Поготову та полиција несрећна и плаћеничке службе. Пола државе је блокирано и успорено због лупежа који не могу више да поткрадају државу као што су научили!!!!!

  3. Jedini predsjednik Pljevalja do sad koi vise vremena provodi sa radnicima na gradilistima nego u svom kabinetu.Zalosno je sto je opstrukcija od bivse vlasti i razno raznih NVO toliko jaka da mu prosto ne dozvoljavaju gdje god mogu da nesto radi i unapredjuje grad.Nikad grad nije bio cistiji,zeleniji uredjeniji nego sad sto je.Nikad nije imao postenijeg predsjednika nego dr.Vranesa.Najveca je smetnja sto je Srbin,to ubi dusmane.

    13
    2

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *