IN4S

IN4S portal

(VIDEO) „Teško živim i danas jer sam radio časno“ – Pomozimo Dušku Markoviću

1 min read

Duško Marković je danas na skupštinskom Anketnom odboru kazao da on i njegova porodica i dan danas teško žive. Razlog je, kako navodi, to što je uvijek radio pošteno.

Na društvenim mrežama otpočeta je akcija pomoći bivšem premijeru i šefu ANB-a, a današnjem predsjedniku Stranke evropskog progresa (SEP).

Poslušajte:

Pročitajte JOŠ:

Marković pred Anketnim odborom: Služba ne stoji iza ubistva Duška Jovanovića, ja sam bio ugrožen i nosio sam pancir

Podjelite tekst putem:

6 thoughts on “(VIDEO) „Teško živim i danas jer sam radio časno“ – Pomozimo Dušku Markoviću

  1. Molim vas da objavite žiro račun da pomognem ovoj sirotinji, i ako sam na birou rada, mogu makar 10 € odvojiti, greota da da „čovek“ gladuje. Ipak je bio premijer a penzija mala, moramo ga razumeti

    12
    0
  2. Ova o.oš je u plavim rukavicama,hirurškim,onim za preciznu hirurgiju pretio Srbima da će se tzv ,usrana država Montepr.no-Montenegro obračunati sa njima,a njegove sline su na terenu prijetile traktorima.Ova o.oš ima 6 pištolja, i nekoliko sakrivenih kalašnjikova.Zašto?Čega se boji,ako je časno radio?

    19
    2
  3. Daj narode da se pomogne ovoj porodici. Duša nas boli od njihovog teškog života i nemaštine. E sad ti je jasno da je pošteni nastradao 🙂

    19
  4. E se.em se u čitavi peavisudni sistem kad ova ba.ra i lopuža od Duška Markovića se sprda sa zdravim razumom građana i pravosudnog sistema.

    13
  5. Ajmo da skupimo svi po euro da ne učini što od sebe.

    16

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *