IN4S

IN4S portal

Vapaj „kralja Ilira“: Izdajnička i sramna Vlada radi protiv građana i Cetinja

1 min read
"Ako je neko i imao dilemu, ako je neko još vjerovao Vladi i njihovim izvinjenjima, danas mu je sve jasno. Vlada koja radi protiv svojih građana i protiv Cetinja - izdajnička je i sramna. Nijesu dobro čuli poruke sa Cetinja, a pred građanima ne smiju da se pojave", izdeklamovao je Aleksandar Bogdanović, generalni sekretar DPS-a.

Aleksandar Bogdanović

Nakon što su Vlada i Uprava za katastar i imovinu Crne Gore potpuno obesmislili nastojanje SO Cetinje da otuđi Cetinjski manastir, reagovali su brojne „patriote“, koji u slobodno vrijeme pale gume, nasrću na policiju i neistomišljenike, i pokušavaju da suspenduju vjerska prava većinskom dijelu građana Crne Gore.

„Ako je neko i imao dilemu, ako je neko još vjerovao Vladi i njihovim izvinjenjima, danas mu je sve jasno. Vlada koja radi protiv svojih građana i protiv Cetinja – izdajnička je i sramna. Nijesu dobro čuli poruke sa Cetinja, a pred građanima ne smiju da se pojave“, izdeklamovao je Aleksandar Bogdanović, generalni sekretar DPS-a.

(Ne)popularni „kralj Ilir“ ocijenio je i da zaključci Vlade nemaju uporište ni u Ustavu ni u zakonima.

„Bitno je da su još jednom pokazali za čiji interes rade, a protiv sopstvenih građana.“, zaključio je na Tviteru.

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S

Pročitajte još:

EKSKLUZIVNO: Katastar poslao Prestonici rešenje kojim se ZABRANJUJE otuđenje Cetinjskog manastira (FOTO)

Podjelite tekst putem:

30 thoughts on “Vapaj „kralja Ilira“: Izdajnička i sramna Vlada radi protiv građana i Cetinja

  1. Za koga ti je tast pokrao Crnu Goru.za sebe ili za svoje potomke,no u pitanju je povelika suma a on je covjek u godinama a i slabasnog zdravlja pa ce mu i đeci nesto ostat

  2. Iskreno, kao državljanin Srbije,kao i Miloš Marović, Crnogorac po naciji, rođen u Kotoru od oca i majke iz katunske nahije, kombinacija cuce i ćeklikića, gnušam se države Srbije, u odnosima prema Crnoj Gori, jer neće da izruči Svetozara Marović, šefa OKG Crnoj Gori radi izvršenja kazne. A ovaj Kralj Ilira, unuk Bose Feribot(krčmarice đe je Milo rujno vino pio u potaji) sin Draga Magarca, ili po milošti cetinjskoj Draga Njaka, odnosno kako su Cetinjani zvali kad je bio gradonačelnik,, mali Musjo“ i vezivali mu magare, ispred zgrade opštine je za sve upravu. Dolje Srbija koja štiti kriminalce.

    8
    16
      1. Radomire, nijesi shvatio komentar, sve što je castro naveo u vezi “malog musja“ tj. Bogdanovića je živa istina i to znaju svi Cetinjani!

  3. Ko nezna i zna da nezna trba mu pomoći. Tako i ovom nesrećniku treba pomoći jer je razapet između tazbene kuće i političkog oca Mila kojeg nesmije iznevjerit.Obzirom na ponašanje najbolje bi mu bilo da pođe kod tasta Sveta u bolnici „laza lazarević“ sve ostalo bojim se da da će biti džaba, kako njemu tako i njegovim saborcima.

    14
  4. Ti si dosta učinio za Cetinje i Cetinjane! Dovoljno je pomenuti popločavanje Njegoševe ulice i da ne idemo dalje sa nabrajanjem tvojih zasluga!

    17
  5. Ova uzdanica lopovsko mafijaškog drpsa ne vidi dokle su doveli narod i Cetinje za 30 godina otimačine i pljačke već mu je kriv neko drugi. Sve je više nego očigledno za svakog ko ima malo obraza i gram mozga.

    31
  6. Smijesan je,tako ti je to mrki kad si opozicija,treba vremena vremena da se naviknete,a vala vakat je bio,lakse se dise,masala !

    26
  7. Ha ha ha o zakonu neko ko je u drpeesu? O cemu se ovdje radi? Gospodine vi mozete da pricate o lopovlucima vase partije, i o siromastvu koje je napravila vasa partija vasim crnogorcima na Cetinju. Osiromasila ih i isprala im mozgove….

    25
  8. Svuda po svetu ima zagovornika stava da planeta zemlja ravna ? Da su ljudi poreklom vanzemaljci da smo svi iz herzegovine poreklom da Kolumbo nije otkrio ameriku … tako da ovaj gospodin ima svoje mesto u zajednici ljudi.

    23
    1
  9. U ovom propalom brlogu od montanjarije , svaki grad je postao državica , kao u Italiji i Nemačkoj u srednjem veku !!!

    34
  10. U srećno vrijeme kada je obraz imao smisao, kada bi neko napao Cetinjski manastir sva bi Crna Gora polećela da ga životom brani, a vidi čuda da u cijelu Katunsku nahiju nema čovjeka da ustane i da pita nesoje -Đe ste pošli jadni ne bili?

    48
  11. Mi smo Srbi
    Narod najnesrećni
    Svaki Srbin koji se prevjeri
    Prosto vjeru što zagrli drugu
    No mu prosto ne bilo pred Bogom
    Što ocrni obraz pred svijetom
    Te se zvati Srbinom ne hoće.
    Ovo ti je Srbe iskobilo
    Robovima tuđim učinilo.

    Petar Petrovic Njegos

    49
    2
    1. Tužno, ali istinito. Kako tada, tako sada. O dotičnom i njegovim istomišljenicima, bez komentara.

      15

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *