Uživo večeras iz beogradskog studija: Nova emisija IN4S

Večeras, od 20:30 časa, emitovaće se nova emisija iz beogradskog studija IN4S, posvećena događajima u Crnoj Gori.
U emisiji učestvuju:
dr Slobodan Reljić profesor na Beogradskom univerzitetu, advokat i političar Vladan Glišić i Andrija Mandić, predsjednik Nove srpske demokratije i jedan od lidera Demokratskog frona DF.
Konferansije će biti Vladimir Dobrosavljević, politički konsultant.
Kako da gledamo program uživo?
Vukica B. A koji to medij GOVNARO će da mu dozvoli u Crnoj Gori da kaže istinu, satanizuju ih jer su svi pod kontrolom lopovskog režima, spinuju svaku riječ, zato izađi na litije pa se uvjeri ako se budeš sporazumela sa nekim jer svi govore ruski i poneko srpski, pa ih pitaj što su na ulicama u šetnji.
Dok god iz BG juriša na CG odje ostaje status guo.Tako oce oni koji se pitaju, a to trenutno nijesu Srbija i Rusija, a ni Laktasi. Znaju i oni da je mnogo mačku goveda glavu da.
Očekujemo neku verbalnu bombu od Mandića opet, dobro njega „pripreme“ prije nego ode na javni nastup u Srbiju.
isto ce imat 10 hiljada glasova ne nijedan vise pa sto god novo rekao a nije toliko pametan za nesto novoga
Ako si cuo Mila na rojtersu, onda znas da nema
većeg bombaša od Mila.