IN4S

IN4S portal

Užasne scene na meču Škotska – Mađarska: Završnica za nevericu

Fudbaleri Škotske i Mađarske sastali su se u poslednjem duelu „A“ grupe na Evropskom prvenstvu. Utakmica je završena rezultatom 0:1, što ne odgovara reprezentaciji Srbije, ali će se o stravičnoj povredi Barnabaša Varge govoriti u narednim danima.

Reprezentacija Srbije, kao i svi navijači u našoj zemlji pomno su pratili dešavanja na ovom meču. S obzirom da je „orlovima“ bio potreban nerešeni ishod kako bi i slučaju eventualnog remija sa Danskom prošli dalje. Ipak, naša selekcija će morati da pobedi Dansku, jer je u desetom minutu nadoknade vremena Mađarska došla do pobede.

Nimalo lep fudbal gledali su navijači u prvom poluvremenu. Viđeno je mnogo faulova, prekida i centaršuteva, ali su šanse izostale.

Šokantne scene viđene su od 70. minuta kada je Barnabaš Varga stradao na terenu. Sudario se sa Angusom Ganom.

Mađarski igrač je ostao bez svesti i lekarska ekipa je u velikom broju izašla na teren.

Igrači su se okupili oko Varge, okružili ga i pokrili, neki su bili i u suzama, čak se i hvatali za glavu… Varga je na kraju hitno prevežen u bolnicu.

Pripretili su u završnici Mađari, najbolju šansu imao je Kevin Čobot, pogodio je stativu, ali je Kevin Čobot u 10. minutu nadoknade postavio konačnih 0:1.

Novosti

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *