Sramno napadanje patrijarha Porfirija od strane profesora: Proziva nas da sprovodimo obojenu revoluciju dok sedi sa Putinom koji je demon!
1 min read
Foto: Printskrin
Janko Baljak – jedan od kolovođa blokadera među profesorima na FDU, osetio se prozvanim izjavom patrijarha Porfirija prilikom sastanka sa Putinom:
“Posramljen sam izjavom patrijarha da mladost ove zemlje sprovodi obojenu revoluciju, gde govori o demonima a sedi sa jednim od najvećih demona u čovečanstvu (misli na Putina)! To je to savezništvo službi bezbednosti Rusije i Srbije koje je čak i potpisalo Sporazum o borbi protiv obojenih revolucija, a vidi se da se poglavar SPC dobro uklopio u to i po stavu i po vakabularu!”
PROFESOR BLOKADER NAPAO PATRIJARHA I PUTINA: “Proziva nas da sprovodimo obojenu revoluciju dok sedi sa Putinom koji je DEMON!”
Janko Baljak – jedan od kolovođa blokadera među profesorima na FDU, osetio se prozvanim izjavom patrijarha Porfirija prilikom sastanka sa Putinom:… pic.twitter.com/QInS9N8hl5
— Detektor laži (@LaziDetektor) April 23, 2025
Ko je ovaj BRAV.