ИН4С

ИН4С портал

СНП именовао општински одбор у Петњици

1 min read

snp-logoveci

Социјалистичка народна партија (СНП) донијела је Одлуку о именовању општинског одбора у Петњици, који ће, како су саопштили бројати 15 чланова, а за његовог предсједника именован је Пајазит Растодер.

Како је саопштено из СНП-а, на данашњој сједници Главног одбора те партије усвојен је Извјештај о материјално-финансијском пословању за прошлу годину.

„Донешена је Одлука о именовању општинског одбора СНП Петњица, који ће бројати 15 чланова, а за предсједника је именован Пајазит Растодер, као и низ одлука интерног карактера које се тичу питања финансирања партијских активности у наредном периоду“, каже се у саопштењу.

Наводи се да је на сједници усвојена је и Одлука о отварању унутарпартијског поступка предлагања кандидата за одборника у СО Мојковац и Петњици и Скупштини Пријестонице Цетиње, и календар активности СНП-а у сусрет тим изборима.

„Такође, чланови Главног одбора су разматрали Извјештај о раду Клуба посланика СНП у Скупштини Црне Горе, који је усвојен једногласно“, наводи се у саопштењу.

Дефинисан је, како су додали, план активности у наредном периоду, који укључује и питање реализације раније Одлуке о промјенама у саставу у посланичком клубу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *