Savez za Srbiju: Vlast treba hitno smeniti!

Savez za Srbiju, logo
Predstavnici Saveza za Srbiju se nisu uplašili i odustali ni kada je SNS poslao svoje batinaše da nas dočekaju pred tribinu u Šapcu pa neće ni sada kada nam zabranjuju korišćenje sala, ističu iz Saveza.
„Pokušaji opstrukcije tribina Saveza za Srbiju se nastavljaju. Gradska vlast u Loznici je odbila da nam dozvoli korišćenje i sale Skupštine grada Loznica i sale Vukovog doma kulture.
To nas naravno nije obeshrabrilo. Šta više, još nas je učvrstilo u uverenju da vlast koja se služi ovako jeftinim trikovima u pokušaju da onemogući drugačije mišljenje treba hitno smeniti“, ističu iz Saveza sa Srbiju.
Obećavaju da će doći i razgovarati sa građanima Loznice kako su i planirali.
„Sutra, 28. septembra, ispred Skupštine grada Loznica, u 18 časova, sa građanima će razgovarati:
Boško Obradović, predsednik Dveri
Nebojša Zelenović, gradonačelnik Šapca
Zoran Lutovac, predsednik Demokratske stranke
Sanda Rašković Ivić, potpredsednica Narodne stranke
Borko Stefanović, predsednik Levice Srbije
Janko Veselinović, predsednik Pokreta za preokret.
Pozivamo i građane Loznice i medije da isprate ovaj događaj i da stanu u odbranu slobode govora“, poručili su iz Saveza sa Srbiju.
Prazna priča za priglupi narod…
Vlast se smenjuje samo na dva načina: revolucijom ili državnim udarom.
Predstavnici Saveza za Srbiju to vrlo dobro znaju.