ИН4С

ИН4С портал

Састанак Путина и Трампа 1. децембра у Аргентини

Састанак предсједника Русије и САД, Владимира Путина и Доналда Трампа, планиран је за 1. децембар у Аргентини на маргинама самита Г20.
donald tramp vladimir putin

Трамп и Путин

Састанак предсједника Русије и САД, Владимира Путина и Доналда Трампа, планиран је за 1. децембар у Аргентини на маргинама самита Г20.

Како се претпоставља, он ће трајати око два сата, саопштио је Спутњику извор из једне од делегација.

Самит Путина и Трампа планиран је за 15.30 по средњоевропском времену 1. децембра у Аргентини на маргинама самита Г20, казао је саговорник агенције.

Према његовим ријечима, планирано је да он траје нешто више од два сата.

Раније су помоћник америчког предсједника за националну безбједност Џон Болтон и портпаролка Бијеле куће Сара Сандерс потврдили да Трамп рачуна на билатерални састанак са Путином на маргинама „двадесеторке“. Међутим, неколико сати касније Трамп је саопштио да не искључује да би састанак могао да буде отказан због ситуације у Керчком мореузу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *