IN4S

IN4S portal

Raković: Mandić je u pravu, Đukanović mora da bude potučen u drugom krugu

dr Aleksandar Raković

Srpski istoričar dr Aleksandar Raković gostovao je jutros na TV Hepi povodom održanog prvog kruga predsedničkih izbora u Crnoj Gori.

Raković je istakao značaj velike borbe koju je Andrija Mandić vodio tokom prethodnih decenija protiv segregacionističkog režima Mila Đukanovića.

S tim u vezi Raković je kazao da je ispravna Mandićeva odluka da pozove glasače Demokratskog fronta da u drugom krugu glasaju za Jakova Milatovića.

Naime, rekao je Raković, Đukanović je hteo da protera Srpsku pravoslavnu crkvu iz Crne Gore i uništi srpski narod, pa stoga Đukanović mora da bude potučen u drugom krugu.

Raković je zaključio da se nijedna promena u Crnoj Gori ne može desiti bez srpskog naroda i da su to velike tekovine srpske pobede od 30. avgusta 2020.

Podjelite tekst putem:

1 thoughts on “Raković: Mandić je u pravu, Đukanović mora da bude potučen u drugom krugu

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *