Радуновић: Нисмо дошли да се такмичимо, већ да побиједимо! (ВИДЕО)

Славен Радуновић
Функционер ДФ-а Славен Радуновић предао је данас изборну листу Демократски фронт – Социјалистичка народна партија „Све за мој град!”. Радуновић, као носилац изборне листе је истакао да његова коалиција представља ону опозицију „која, кад јој дате глас, знате да вас неће издати“.
„Ми нисмо дошли да се такмичимо, ми смо дошли да побиједимо“, поручио је Радуновић испред Изборне комисије Главног града.
Он је навео да „као рационални политичари“ не очекују да сами освоје градску власт, већ да заједно са колегама из опозиције, врло брзо након 27. маја, оформе нову.
„Најгоре што може да нам се деси да ову кампању проведемо у међусобној свађи и демотивацији наших бирача“, истакао је Радуновић.
https://www.facebook.com/DemokratskiFront/videos/1984744674931866/
Он је подсјетио да они који „силом прилика гласају ДПС“ никад не бојкотују изборе.
„Ми из опозиције морамо да нађемо начина да слободне људе Подгорице, које нико не тјера, мотивишемо првенствено својим односом, односом нас из опозиције.
Позивам све да се суздижимо од грубих напада, а ја први, обећавам да нећу реаговати ни на какве ударце ‘испод појаса’, ни нашта што није политичка порука на коју треба одговорити“, поручио је носилац листе „Све за мој град““.
Он је још једном поновио свој став да није страшно ни ако опозиција изађе у неколико колона, али неколико колона које не ризикују цензус, и које не ризикују расипање гласова.
„Молим грађане Подгорице да нам вјерују да ми из опозиције можемо да однесемо побједу и да гласају оне листе које ће сигурно бити дио новог градског парламента и, самим тим, дио нове власти“, истакао је Радуновић.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Danilović postavio za nosioca čovjeka iz Mojkovca, SDP ovoga sa Cetinja, DPS iz Pive… sprdnja
Napred FRONT.
Samo pitanje: ako i ovaj put izgube kao što su izgubili svaki put do sada oće li makar neko od genijalnih lidera DF napuštiti politiku i prepustiti boljima od sebe da konačno sruše ovaj režim?
Tajna, jer ne valja ni boba.
Јадранка није тајна листа и без сјекиранцијеСамо ти гласај листу на челу са Радуновићем.
Moze li se znati lista ili je tajna za koga glasamo?
Боро због тога што си ти једна обична паризер трања.Подршка Радуновићу.
Svaka cast, zajedno smo jaci!
Tako je, podrška za Radunovića i ove iskrene opozicionare!
Srecno!
Podrška za Radunovića i ovu listu iskrenih opozicionara!
Ni glasa Milačiću i Daniloviću, svaki rasuti glas ode Milu i mafiji. Valjda smo toliko naučili
Kao Podgoricanin ne mogu glasati za ove koji su kao kandidate isturili ljude koji nisu Podgoričani, kao DPS (Pivljanin), Prava CG(Cetinjanin), SDP(Cetinje) ili ona Daniloviceva stranka što joj listu nosi Mojkovcanin. Ne sprdajte se sa Podgoricom!
Zbog cega se DF raspada u Pljevljima?
Potpuno je uobičajeno da na lokalnim izborima svako može da izadje kako hoće.