IN4S

IN4S portal

Radovanić: Nema potrebe da Stanivuković dijeli istorijske lekcije i vrijeđa

1 min read

"Crno na bijelo" - Mileta Radovanić

Generalni sekretar GP URA Mileta Radovanić poručio je da, kako kaže, nema potrebe da gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković dijeli istorijske lekcije i vrijeđa pripadnike bilo kod naroda u Crnoj Gori.

“U Crnu Goru su svi dobronamjerni ljudi dobrodošli, ali je osnovna kultura da gost poštuje domaćina, tj. zemlju u koju je došao. Nadam se da će shvatiti suštinu građanske države, gdje se poštuju nacionalna i vjerska osjećanja svih”, navodi on na Tviter-u.

Regionu, kako je rekao, treba pomirenje, a ne nacionalizam.

Podsjetimo, Stanivuković je, prilikom posjete Crnoj Gori, kazao da su Crnogorci izmišljena nacija.

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S
Podjelite tekst putem:

7 thoughts on “Radovanić: Nema potrebe da Stanivuković dijeli istorijske lekcije i vrijeđa

  1. Iz aviona se viodi kako se Krivokapić, Bečić i demokrate, Abazović i URA odnose prema Srbima, pa to je ozbiljna diskriminacija prema jednom narodu u Crnoj Gori, to te ne pogađa i ne zabrinjava, ali reaguješ populistički i braniš, navodno ravnopravnost svih građana i vjera u Crnoj Gori od gospodina Stanivukovića, koji je, na osnovu viđenog, izrekao svoj sud! I ti plesiraš da budeš ozbiljan političar, što bi rekli, nećeš se ti najesti ljeba pod tog posla!

    1. Ova floskula gradjanska drzava je postala otužna. Ovi nesrećnici ako nemaju ništa u glavi bar nek se ne poštapaju s ovim terminom od kog je CG daleko svetlosnu godinu.

  2. Mileta Radovanic cistokrvni Vasojevic,Srbin, propagira izmisljenu naciju, politicki konstrukt.Siguran sam, da je ovo jedini Radovanic crnogorac.

    9
    1
  3. Ovog malog i beznačajnog sorošoida treba podsjetiti da svi Srbi u crnoj gori – a to nije malo narod – potpuno isto smatraju da je takozvana crnogorska nacija izmišljena. Hoće li i za sve njih da uvede verbalni delikt, pa da bude kažnjivo reći ono što svako ozbiljan zna!?

    23
    1
  4. Mileta sve što si rekao si u pravu sto posto!
    Samo obrneš i shvatiš da to pravilo treba da važi i za vas!

    22
    1

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *