IN4S

IN4S portal

Poznat identitet ubica Đokića? Policija ima osumnjičene, motiv ubistva je 100 000 evra

Identitet ubica vlasnika menjačnice iz Aleksinca Gorana Đokića (57), njegove supruge Gordane (56) i njihove ćerke Lidije (25) poznat je i bukvalno je pitanje dana kada će oni biti uhapšeni.

Reč je o ljudima iz Aleksinca, ali i iz okolnih mesta koji su Gorana, Gordanu i Lidiju poznavali, piše Objektiv.

Reč je o ljudima koji su ih poznavali. Utvrđeno je da su sigurno bila dvojica ubica. Osumnjičenih ima, kao i materijalnih tragova. Sve će se znati u narednih par dana i mogu samo da vam otkrijem da će biti tu svega. Motiv ubistva jesu pare, otprilike 100.000 evra, ali se i dalje ispituje da li je ovaj svirepi zločin počinjen i zbog neke osvete ili čak i ljubomore – kaže dobro upućeni sagovornik ovog lista.

Obdukcijom je porodica Đokić ubijena iz vatrenog oružja, kao i da je Goran imao jednu ranu na glavi, dok su Gordana i Lidija imale rane i na grudima i na glavi. Utvrđeno je i da je telo Lidije Đokić bilo spaljeno do stanja neprepoznatljivosti. Zasad se sumnja da su samo ubistvo izvršile dve osobe i da su korišćenja dva pištolja, te da su rane nastale od projektila kalibra 9 milimetara i 7,65 milimetara.

Sumnja se da je u Đokiće pucano iz neposredne blizine, a i dalje nije isključena mogućnost da je jedan od pištolja korišćen prilikom ubistva onaj koji je Goran imao, a čija je prazna kutija pronađena prilikom pretresa porodičnog stana.Nije isključeno da su mu ga ubice otele i da im je upravo to oružje poslužilo za egzekuciju – navodi izvor.

Pre spaljivanja tela su bila dobro natopljena benzinom, a preko tela su postavljene daske. Dobra okolnost je što izvršioci nisu uspeli da ostvare nameru i da vatra proguta sve, pa je moguće da su forenzičari pronašli i tragove DNK ubica na daskama kojima su tela pokrivena. Iako su članovi porodica Đokić i Aritonović juče očekivali da će preuzeti posmrtne ostatke svojih najmilijih i da će moći da finiširaju pripreme za sahranu, do toga nije došlo.

Kako se saznaje, juče su naložene dodatne analize tela koja se nalaze u Zavodu za sudsku medicinu u Nišu, pa nije došlo do preuzimanja tela.

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S
Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Poznat identitet ubica Đokića? Policija ima osumnjičene, motiv ubistva je 100 000 evra

  1. Po hitnom postupku vratiti smrtnu kaznu u zakon, za najteza krivicna dela, gde osim ovih svirepih ubistava ubrajam i silovanje i trgovinu narkoticima

    10
  2. Nije Hrišćanski tako razvlačiti mrtve ljude po novinama da bi se pravio rialiti i zamiskirala izdaja zemlje.Ne pisati ništa dok se ubice ne uhapse.Sjetimo se smaoone nesrećne pevaljke što su tako razvlačiči po novinama i šta bi ? Inače ovu priču donosi nekakav objektiv u kojem je i današnji datum izmišljen. Smeće za koje je Kurir ozbiljna štampa .

    8
    1

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *