Порука власницима радње у Бановићима: Mрш у Србиjу
1 min read
Графит увредљивог садржаjа „Mрш у Србиjу“ данас jе освануо у Бановићима испред продавнице Биљане и Жељка Голића коjи су, кажу, шокирани иако ниjе први пут да доживаљаваjу увреде овакве природе, пише „Дневни аваз“ коме су као доказ проследили и фотографиjе непримерене поруке.
„Нека сви виде шта се овде догађа„, поручила jе Биљана коjа сумња да jе починилац комшиjа коjи има трговину до њихове и са коjим су и пре имали проблем због националне припадности, а наjновиjи инцидент jе приjавила полициjи.
Истакла jе да jе њен муж био припадник Aрмиjе БиХ у протеклом рату, али да упркос томе доживљаваjу увреде овакве врсте и пожалила се да приjава полициjи „не пиjе воду“.
Tврди да они (полициjа) само напишу записник, неку, како каже, прекршаjну приjавицу коjа заврши негде у ћошку.
„Сви су изгледи да више нема ко да заштити обичног грађанина. Tа трговина ми jе jедини извор зараде, а сада ћу остати и без ње, jер под оваквим околностима се не може радити. Kако живети и радити даље и до када ће се ширити национална мржња„, питање jе коjе мучи Голићеву.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Истакла jе да jе њен муж био припадник Aрмиjе БиХ у протеклом рату, али да упркос томе ,pogresno je reci mrs u Srbiju,treba 6tu druga formulacija.