IN4S

IN4S portal

Okrivljeni negirali da su napali Nikčević

lidija-nikcevic
U nikšićkom Osnovnom sudu u toku je glavni višesatni pretres zbog napada na Nikčević,a okrivljeni za napad na novinarku Dana, Lidiju Nikčević, negirali su krivicu.

Sudija Ivan Perović do sada je saslušao okrivljene – vlasnika pogrebnog preduzeća Narcis, Željka Miletića, Milovana Grdaševića, Vladimira Mitrovića i Zorana Abramovića i svi su negirali da su učestvovali u organizovanju i napadu na Nikčević, prenosi agencija Mina.

U nastavku suđenja biće saslušana i druga dvojica okrivljenih, Nikola Bulatović i Vukašin Đurđevac.

Jedan od okrivljenih, Mitrović, koji je ranije priznao da su učestvovali u napadu na Nikčević, na saslušanju je sve to negirao i tvrdio da je pod prisilom, ucjenama i batinama iznio takve tvrdnje.

Kako je naveo, nekoliko policijskih inspektora i maskiranih ljudi sa fantomkama na glavi u više navrata su ga prebijali, a potom mu i sročili izjavu u kojoj je priznao izvršenje tog napada, da su on i ostali okrivljeni napali Nikčević.

Nikšićki policajci uhapsili su 27. marta Ž.M, M.G, Z.A, V.Đ, N.B. i V.M, zbog sumnje da su 3. januara napali Nikčević, a hapšenja su uslijedila nakon planske, tromjesečne istrage nikšićke policije.

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *