Одборник владајуће странке у Хрватској у притвору: Брутално претукао жену пред дјецом
1 min read
Илустрација
Онда ју је убеђивао да каже да је случајно пала низ степенице.
Полиција 40-годишњег мушкарца сумњичи да је прошле седмице на подручју града Солина физички напао 45-годишњакињу која је хитно превезена у болницу због тешких телесних повреда, пренела је сплитска Слободна Далмација.
Лекари су констатовали да је жени сломљено ребро и да има бројне контузије по глави и левој надлактици.
Позивајући се на незваничне изворе, сплитски дневник пише да је мушкарац више од пола сата бесомучно тукао ногама и рукама по телу и глави жену, док се она од страха склупчала на каучу, а истовремено јој је претио да ће је убити.
Неконтролисано дивљање и брутално премлаћивање своје мајке гледало је њихово двоје мале деце, а кад је жена у једном тренутку захроптала и почела тешко да дише, муж се препао и позвао Хитну помоћ убеђујући је да каже да је случајно пала низ степенице.
Насилник је, наводи се, био у алкохолисаном стању, а повод је био то што је његова жена пре 12 година попила кафу са једним својим пријатељем, преноси Б92.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Izgleda da Hrvati vode u tzv obiteljskom nasilju, sve ljepe price o njima kao finim deckima su obicna laz kao i sve kod njih.