Obren Medenica stao na „branik“ Dior „đileta“: Dok je Lidija kupovala prsluk, bili smo ozbiljna država!
1 min read
Printskrin
Kada je Jevto Eraković uoči jučerašnje parade fašista, švercera i udbaša, obećao da će protesti u režiji DPS-a stvoriti „vaspitanu Crnu Goru“, a Alek Barović jutros dao časnu pionirsku kako će nastaviti sa „permanentnim otporom“, ističući, pritom, da samo zli ljudi pokušavaju da ubijede narod kako je DPS opljačkao Crnu Goru, pomislili smo da je dno već probijeno, i da je nemoguće izjaviti bilo šta što bi zasijenilo svu „veličanstvenost“ koja je protočila iz njih dvojice.
Međutim, iz najmračnijih dubina DPS baruštine, izronila je dobro znana, ali pomalo zaboravljena, „Tviter neman“ iz Njemačke – izvjesni Obren Medenica, sa konstatacijom da – pazite sad – dok je Lidija Đukanović kupovala prsluk od par desetina realnih crnogorskih neto zarada, da su – obratite pažnju – djeca u školama imala grijanje, onkološki pacijenti imali terapije, u KCCG su imali špriceve, policija je imala goriva i td.

Ovakvo „uklizavanje“ Šefu od strane Obrena Medenice, ostaće nezabilježeno u bogatoj partijskoj tradiciji idolatrije i obožavanja njegovog lika i nedjela.
Pritom, Obren je „počastio“ budućeg gradonačelnika Podgorice, Jakova Milatovića, krajnje prizemnim uvredama koje su, izgleda, poslužile isključivo kao dodatna potvrda lojalnosti Šefu, ili – u ovom slučaju – prvoj dami DPS-a.
Bilo kakva ozbiljna polemika sa opskurnim sajber pojavama poput Obrena, zaista bi bila deplasirana.
Ubjeđivati DPS bot brigadu kako je njihov Šef glavni i odgovorni urednik ekonomskog rasula, užasne međunarodne reputacije i fašističkog pristupa istoriji, nije realno. Umjesto toga, konstatovaćemo samo da je Obren postradao na „braniku“ Lidijinog „đileta“.
Obren volovotka.
Koje je ovo govedo! Neka navede jedan privredni objekat koji je radio u vrijeme koje pominje. Neka uzme Cetinje kao primjer, tamo su najveci branitelji lika i para Mila Djukanovica. Da nijesam zivio na Cetinju do 2001 i vidio kako se od nulte stiglo do totalne nezaposlenosti i jedne jedine firme koja zaposljava 50-tak ljudi, pa jos da se i zapitam.
Ovako, samo vidim Monteprkno, propali provizorijum!
…al stvarno je smijesan…
Sve je poskupilo u Njemačkom, jedino je pala cijena vazelina.
NIJE VAŽNO ŠTO KAŽE VEĆ KO TO KAŽE!
DOVOLJNO JE ZNAT OVOG POLTRONA I NJEGOVU BIOGRAFIJU I SVE BI VAM BILO JASNO.
Postoji li instrument da izmjeri glupocu ove osobe
Ti likovi su mi najjači! Toliko mu je u CG bilo dobro da tvituje iz Nemačke kao gaster! Obrien honey!
Jaka stvar šta izjavkjuje ovaj lik.