О нама брује медији: На аутопуту горела аута, пушило се у тунелу, спавало на каучу и на крају туча!
1 min read
Слика екрана
Од самог отварања ауто пута је прошло свега двије недеље а неубичајено па и примитивно понашање тема је регионалних медија, скандали се нижу на првом црногорском ауто путу свакодневно и постају вирални на друштвеним мрежама и у разговорима грађана.
За само двије недеље колико је ауто пут отворен за путничка возила дошло је до низа инцидената.
Најупечатљивији су аутомобили који су горели и којих је било више него што би то било прихватљиво због несавјесне вожње, али и аутомобила који су неприхватљиви за вожњу аутопутем. Број запаљених аута је био чак четири.
Такође, несналажљивост наших возача у вожњи ауто путем се најбоље огледа у вожњи супротном траком, иако је то јако опасно и по њих саме, али и за возаче који им са друге стране долазе у сусрет.
Забрињавајућ је и податак да је већ за ових двије недеље дошло до мноштва кршења саообраћајних правила и то на начин што су се возачи и њихови сувозачи и путници заустављали, иако се на ауто путу налази много мјеста за одмор, на недозвољеним мјестима за „починак“.
Ипак до данас је највећи побједник у кршењу правила на ауто путу, спавање на каучу који је донешен из Подгорице на траци за спорију вожњу. Колико год то било комично на неки начин и више је него забрињавајуће да неко на тај начин ризикује сопствени и живот других учесника у саобраћају.
Али, ни то није све, најсвјежији ицидент који се може видјети на друштвеним мрежама је туча до које је дошло на ауто путу. Извјесно због саобраћаја. На снимку се јасно види како возачи два аутомобила, али и остали путници сукоб рјешавају песницама.
Rano je nama za autoput. Treba da prođe bar još 50 godina da se malo civilizujemo, pa tek tada. To je kao ono kad majmun uzme kalašnjikov…
Slika Monteprkna privatne mafijaske drzave kriminalaca i korumpiranih vlada banana drzava koja zavisi od ambasada USA i EU
Napravis monteprknu auto put drzava koja jedina nije ga imala i ne prodje ni 15 dana vec haos zapaljenje auta i pusenje u tunelu, kauč i sad ova tuca
E to ti je u drzavi ovakvoj kako sam naveo 30 godina milovih bitangi na vlast pa dodje bivsi drpsovac i sad dritan
Dje imas 2000 mastera ove godine jer ne mogu da nadju posao jer je sistem monteprkna takav a imas kavcane i skaljarce na sve strane
E to je stanje ove drzave.
SVAKA NAM JE RABOTA ISTA!
BRUKA….
Ni u Hrvatskoj nije bolje !.
Dobro je što kroz Srbiju prolaze kulturni evropski Turci, Grci, Arapi, Rumuni, Madjari, pa se ima i od njih šta nauciti !.
Od evropskih Hrvata ili montenegrinskih gradjanista nema vajde !.
Nikako nasilnik iz njih da izadje !.
Navikli su mnogi „Mogu li da se pozovem na Marka Markovica,to mi je pobratim od kuma moga kuma sestricevog pobratima kumovog kuma“