Наставља се привођење: Ухапшен власник винарије „Шкрбић“
1 min read
хапшење, полиција
У наставку борбе против корупције, у току је најопсежнија акција хапшења до сада, коју Управа криминалистичке полиције (УКП) спроводи на више локација у Србији, сазнаје РТС. Више јавно тужилаштво наложило је хапшење власника више од 20 фирми.
Како сазнаје Јавни сервис од извора блиских истрази, у најопсежнијој акцији за сузбијање корупције која је јутрос отпочела на више локација у Србији, хапшења се спроводе по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду.
У великој акцији која се спроводи уборби против корупције ухапшен је и власник винарије Шкрбић – „Шкрбић Гроуп“ д.о.о. из Београда.
Подсетимо, ухапшен је поред осталих и власник „НБ И.Н.А.Т.“ из Крагујевца која се бави производњом оружја!
Иако још нема званичне потврде, медији сазнају да је у питању Ж.Б. иначе власник и законски заступник ове фирме.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду припадници УКП-а хапсе власнике и директоре више од 20 фирми које су се преко симулованих послова са фантомским фирмама бавиле искључиво прањем пара!
У питању је више стотина милиона динара.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

