Masovna hapšenja u Tivtu zbog šverca droge

Ilustracija
Zbog šverca droga sinoć je u Tivtu uhapšeno više osoba.
Prema saznanjima „Vijesti“ među uhapšenima su Srđan Pavlović, Saša i Miloš Petrić, Đuro i Miloš Perović, Božidar Božović, Rade Samardžić.
Osumnjičeni su uhapšeni u akciji Sektora za borbu protiv organizovanog kriminala kojim rukovodi Zoran Lazović.
Policija traga za Danilom Đurovićem i još jednom osobom koje su u bjekstvu.
Navodno, na teret im se stavlja stvaranje kriminalne organizacije i nelegalno držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Pretresom Pavlovićeve kuće pronađena je određena količina droge.
Policija provjerava i da li sa tom kriminalnom grupom i njihovim neraščišćenim poslovima može dovesti u vezu nedavno paljenje automobila Pavlovićeve majke.
A šta ćeš…ne treba se miješati u državni posao.
Prema saznanjima „Vijesti“ među uhapšenima su Srđan Pavlović, Saša i Miloš Petrić, Đuro i Miloš Perović, Božidar Božović, Rade Samardžić.
Interesantao je ovo,da se znaju imena sitnih prprodavaca droge a neznamo imena za 20 tona kokaina,koga ova drzava zafrkava,stvrno i zbog cega.