Мандић: Жао ми је што нисам био у ХН на причести и уживо подијелило радост народа Боке
1 min read
Фото: Твитер
Ове године манастир Морача је славио 770. пут Успење Пресвете Богородице. Та древна немањићка светиња на својој храмовној слави окупља многе, а за нас који смо прецима и молитвом везани за Манастир и морачки крај, ово је био посебан догађај- навео је у Твитер објави.
Зато ми је жао што моја породица и ја нисмо били у ХН на причести и уживо подијелили радост народа Боке због посјете патријарха српског г. Порфирија. Такве поруке слоге и јединства, које су Бокељи приредили у част добродошлице Његовој Светости, могу бити само на понос свих нас.
https://twitter.com/andrijamandicdf/status/1563925430909943810?s=21&t=oytVCiCzvrlg1VoPpHpVyQ

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


AKO BIO U MANASTIRU MORACI IL PODMAJNI IL U SV.PETKI U BUDVI IL U HILENDAR DAMASK LIBERTVIL KOD MARDARIJA SVETOG … TAJANSTVENO DUHOM SVETIM BIO SI I U SAVINI U ISTOM DANU I SATU . DAKLE NEVIDLJIVO I ZA TEBE I NAROD AL ZATO TAJANSTVENO PRICESTIVSI SE U GOSPODU SRETOSMO SE SVI SEM ONIH KOJI VAN DUHA SVETOG.
Neka si se ti glasnuo „srbine“ , sta koga zabole za to
Пред свето причешће треба постити и исповједити се
Е штета велика за твој изостанак.
NIJESU SE U HN. SJEKIRALI ZBOG TVOG ODSUSTVA!
Okle ti znaš …Gatala ti baba u parizer,je li?