Licemjerje Ministarstva kulture: Kulturnu baštinu skrnavi samo trobojka
1 min read
grafit na Tapiji, Sutomore
Ministarstvo kulture reagovalo je na skrnavljenje kulturne baštine i najavilo sanaciju Tabije iz XIX vijeka u Sutomoru.
Predmet sanacije je trobojka koja je naslikana na ovim zidinama.

Međutim, sve bi to bilo po propisu da podloga za trobojku nije bio već postojeći grafit na ovim zidinama a do sada niko od nadležnih nije reagovao.
Licemjerje koje ova ustanova pokazuje je nemjerljivo, što nam jedino ukazuje na to da „briga“ Ministarstva nije kulturna baština i njeno očuvanje već uklanjanje istorijskih boja Crne Gore.
Pročitajte još:
U vladi sve prdnjava do prdnjave crna gora najzagađenija država
Izbori sve rijesavaju sve ovo je glupiranje.
Stvarno? OK, kad budu izbori izaći ćemo na njih i glasati za Demokrate.
Osušiste se od muke prevaranti frontaški što ne možete kako ušićariti od ovih litija.
Ko je osim tebe uopšte pomenuo bilo koju partiju a kamoli DF, avetinjo kravataška i udbaška?!
Tranjo anonimna,udbaska,kakve Demokrate,kakav DF, ko je pominjao partije,vidi se da si rezimski bot,i da trolas ovdje pozadatku,da unosis smutnju.Toliko ste vec provaljeni od svih,da vam ne vrijedi trud. Mrs sa portala i nazad u rupu.
Bem ti somine, pecaju se i na golu udicu – Milogorci ko bi drugi :)))
Milov režim je niskren, lažljiv, prevrtljiv, jednom rječju nikakav.
U kavom stanju je ta tvrđava. Od svega je najveći problem crveno-plavo-bijelo. Ne smeta bilo šta drugo da je naslikano.
Prema srspkom narodu i bilo čemu što ima veze sa srpstvom se odnose s puno mržnje.
Takav režim nema budućnost.
Narod treba da se riješi takve odnarođene vlasti. Da se oslobodi stega Mila i njegovih pomagača.
ŽIVJELA SLOBODNA CRNA GORA!!!
šta se bune pa jel ostalo malo zelene? eto im i njihove gaetuše.
Svaka cast, intelektualna elita iz Ministarstva p…ra Bogdanovica samo podmece, njima je glavno da odrade dojcericu u Balsicevu i da budu vidjeni u italijanskim kreacijama, kreature ljudske.