IN4S

IN4S portal

Ko je Kotoranin ubijen sinoć u Beogradu

1 min read
Kotoranin Marko Vuković (41), koji je ubijen sinoć na Bežanijskoj kosi u Beogradu, navodno je povezan sa trgovinom narkoticima iz Južne Amerike, prenose srpski mediji

Sa mjesta ubistva, foto: N1

Kotoranin Marko Vuković (41), koji je ubijen sinoć na Bežanijskoj kosi u Beogradu, navodno je povezan sa trgovinom narkoticima iz Južne Amerike, prenose srpski mediji.

Vuković je ranije bio pomorac, a jedno vrijeme je živio i u Belgiji, a u Beograd se doselio prije nekoliko godina gdje je osnovao građevinsku firmu.

Novosti pišu da je motiv ubistva Vukovića najvjerovatnije okršaj škaljaraca i kavčana, dok s druge strane Kurir, koji se poziva na operativna saznanja srpske policije, navodi da on nije bio pripadnik škaljarskog niti kavačkog klana.

Na mjestu ubistva bio je i njegov prijatelj, takođe iz Kotora, koji je policijskim inspektorima rekao da je žrtvu ubistva godinama poznavao i da Vuković ni sa kim nije bio u sukobu.

Ubistvo se dogodilo u blizini osnovne škole “Borislav Pekić”. Žrtva je bila u BMW-u X5 kad mu je napadač prišao i ispalio nekoliko metaka u glavu. Sa njim su, kako nezvanično navode mediji, bila djeca i supruga. Pored automobila, pronađeno je i nekoliko čaura.

Srpski MUP je saopštio da je sinoć oko 18.45 časova u Ulici Danila Lekića Španca, za sada nepoznata osoba iz vatrenog oružja nanijela smrtonosne povrede Marku Vukoviću (41) rođenom u Kotoru. U toku je istraga, a policija intenzivno traga za izvršiocem ovog krivičnog djela.

Podjelite tekst putem:

3 thoughts on “Ko je Kotoranin ubijen sinoć u Beogradu

  1. Pucano u glavu pred ženom i troje djece. Da gledaju, kad ČOVJEK ne očekuje. Toliko surovo da nosi neku strašnu poruku, kakvu ko zna. Ali nije ono što novine mlate. Surovo strašno..

  2. I Srbija je jazbina zajedno sa Montenegrom. Ako je tacno da Vukovic nije clan nijednog klana u CG, moze da znaci da je ubijen, jer je njegov biznis smetao nekome.
    Bitno je da su Srbija i Montenegro najrestriktivnije zemlje kad je privatno posjedovanje oruzja u pitanju. Valjda su tako blize Evropi? Sad je u toku „preregistracija“ legalnog oruzja u Srbiji pri kome se oduzima velika kolicina tog oruzja od gradjana. Drugim rijecima razoruzavaju se gradjani koji postuju zakon. Jos gradjani Srbije placaju porez na oruzje, sto je jedinstven slucaj u Svijetu. U CG nema tog poreza, ali vam treba dozvola da nabavite opticki nisan, sto je isto jedinstven slucaj u Svijetu. Nepismeni i neznaveni novinari optcki nisan nazivaju „snajper“. To je ustaljeni termin, naravno pogresan, ali je sve pozeljno u medijima obije „drzave“ samo ako se time plasi narod. I efekti se vide, lete kola u vazduh, gore, ubijaju se ljudi u sacekusama, a policija ne rasvijetli ni 5% tih slucajeva. To nije nikakvo cudo, jer su u pitanju politicke policije, pogotovu u CG gdje se policija bavi prisluskivanjem opozicije i gradjana, maltene do nivoa prisluskivanja po kafanama. Bilo bi toga da se pise jos koliko hocete, ali da ne zamaram previse…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *