IN4S

IN4S portal

Katniću i Lazoviću produžen pritvor za još dva mjeseca

Katnić i Lazović

Krivično vanraspravno vijeće Višeg suda u Podgorici prihvatilo je predlog specijalnog državnog tužioca Miloša Šoškića i produžilo na po još dva mjeseca pritvor bivšem visokom policijskom službeniku Zoranu Lazoviću i bivšem specijalnom tužiocu Milivoju Katniću, potvrdila je za „Dan“ portparol tog suda Marija Raković.

Katniću i Lazoviću pritvor je produžen,kako je kazala Raković, zbog opasnosti od bjekstva i mogućeg uticaja na svjedoke.

Njih dvojica su uhapšeni 14 aprila u ranim jutarnjim satima po nalogu SDT, a zbog sumnje u stvaranje kriminalne organizacije i zloupotrebe službenog položaja.

Podjelite tekst putem:

4 thoughts on “Katniću i Lazoviću produžen pritvor za još dva mjeseca

  1. O Milivoje, jesi li stavljao što usta jadan nebio . Vele da svako malo ideš do nužnika pa vjerijem da su ti crijeva hvala Bogu proradila . Žao mi te je vjeruj a evo ako to ne krši neki protokol ja sam spreman da te barem Subotom i Nedeljom zamijenim da se vidiš sa familijom i sa Vesnom iz Kolašina .

  2. Ipak je Katana pretekao, da je kamila više bi lipsao. Nije njemu ništa spreman je on i na 20 g robije 😊

    15

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *