IN4S

IN4S portal

Kako „posti“ Mirašev „rasđakon“ Stevo Mašanović: Sa 1,67 promila alkohola u krvi udario u među na putu prema Radovićima

Policija je obavila svoj "vaspitni" dio posla. "Rasđakonu" je obezbijedila prenoćište u stanici. A, da bi ugođaj bio potpun, kažnjen je i novčano sa 350 evra.

Nevolje veselog rasđakona, Steva Mašanovića; foto: IN4S

Stevo Mašanović, član NVO CPC – stecišta ljubitelja prerušavanja kojima „komanduje“ žovijalni Miraš Dedejić, prije par dana doživio je manju nezgodu.

Naime, Mirašev „rasđakon“ i radnik obezbjeđenja Aerodroma Tivat – pijan je udario u među, na putu prema Radovićima.

Nema sumnje da će direktor NVO CPC biti veoma blag prema svom „pitomcu“, bez obzira što pije alkohol u ogromnim količinama, u sred Vaskršnjeg posta.

I pored brojnih i nepomirljivih razlika koje imamo sa predstavnicima pomenute nevladine organizacije, apelujemo na bezbožnika Dedejića da „urazumi grJešnika“ Mašanovića, kako bi njega, ali i druge učesnike u saobraćaju, sačuvao od, moguće, znatno težih posljedica.

Policija je obavila svoj „vaspitni“ dio posla. „Rasđakonu“ je obezbijedila prenoćište u stanici. A, da bi ugođaj bio potpun, kažnjen je i novčano sa 350 evra.

Kako saznajemo, veseli Mašanović je vozio sa 1.67 promila alkohola u krvi!

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S

Pročitajte još:

Ekskluzivno iz Moskve: Ruska ekonomija jača od armije?

Podjelite tekst putem:

23 thoughts on “Kako „posti“ Mirašev „rasđakon“ Stevo Mašanović: Sa 1,67 promila alkohola u krvi udario u među na putu prema Radovićima

  1. Ovaj je nosio kokardu duže nego pop Đujić dok nije prelomio u mozgu. A popušio je više trave nego što krava može da ponese za života. Bio je neka vrsta maskote a sad nema kome da se javi, svi su ga prezreli. Nesrećnik.

    10
    1
  2. Nemojte zaboraviti da je ambasador SAD, njena ekselencija Džudi Rajzing Rajnke posjetila Miraša.
    Interesuje me da li je imala čast da tom prilikom upozna i Steva Mešanovića.

    21
  3. Oj Mirase, prokletnice,
    Oj Mirase, izdajnice,
    Oj Mirase, kukavnice,
    Oj Mirase, nesrecnice
    I na zalost, plemenice.
    Oj Mirase, oj nesoje,
    Sto obruka pleme svoje.
    Saranci se stide tebe,
    Nagrdi nas, prvo sebe.

    44
    4
  4. E jeste nasli vijest na Balgovijest?
    Micite ove nsrece s portala,gadi se narodu ova bruka ,posti su ne izazivjte narod da spuje micite ga tamo !

    38
    1
  5. Ma ne treba prljati usta i pominjati njih anatenjake..ne bar u ovome velikom postu…Jer oni ni trijezni ne znaju šta rade

    31
    1
  6. Ma ne treba penjati usta da njiva .a naročito u ovome postu…jer oni ne znaju i da su trijezni šta rade …nek im Bog oprosti i dako dođu sebi …

    23
  7. A i na ovoj fotki gdje maše lusterom kao da mu se pomalo muti. Ko je majmun do njega na slici?

    36
  8. Zašto uopšte IN4S objavljuje ovakve slike bez upozorenja na uznemirujući sadržaj. Umalo mi dete ne viće ovu prikazu na blagovesti. Redovno vas čitam i imate moje duboko poštovanje te apelujem na uredništvo da ipak malo povedu računa o tome. Dobronameran savet. Verujem da većina vaših čitalaca deli moje mišljenje osim ovih po službenoj dužnosti. Unapred Hvala

    33
    1. Bolje da smo i mi i djeca na vrijeme upozoreni što živi među nama, da nam sjutra ne bi djavo bio kriv. Svaki dan ih treba objavljivati i razobličavati u pedagoške svrhe.

      27
  9. Bog vam svakog dobra dao. Kako ih lijepo i istinito opisete svaki put a uz to da se covjek valja od smijeha.

    46

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *